Dohrávka v Němčicích skončila prohrou, Tj Sokol Němčice vs. FK Lubná 1959 5:2 (3:2)...

22.11.2017 20:31

TJ Sokol Němčice vs. FK Lubná 1959 5:2 (3:2)

Branky: Lejsek, Kadlec, Kříž, Pospíšilík, Darebníček - Dubina, Sládeček

Komentář k utkání, Tomáš Darebníček, člen výboru Němčic: ,,V posledním zápase podzimní části jsme uhráli důležité tři body. Vítězství se nerodilo lehce. Mladý tým Lubné byl v prvním poločase více než vyrovnaným soupeřem. V 10. minutě jsme se ujali po hlavičce Lejska vedení. Hosté se ovšem důraznou hrou a naší nepozorností ujali již v 35. minutě vedení 2:1. Naštěstí po pěkné křídelní akci se v 39. minutě trefil po zemi k tyči Kadlec a srovnal do šatny. V 43. minutě pečetil poločasové vedení Kříž. Ve druhém poločase jsme už měli více ze hry a brankami útočníků Pospíšilíka a Darebníčka jsme uzavřeli účet utkání na konečných 5:2 s dobrým soupeřem.

Sestava Lubné: Blažek - Havránek, Havlík I., Havlík R., Kašík, Kulcsar, Andrýsek, Sládeček, Železník, Dubina, Rybenský. Střídali: Marák, Ševčík, Kašík O.

Zdroj: Týdeník Kroměřížska