FK Lubná 1959 ztratila proti TJ Sokol Záhlinice tříbrankové vedení a prohrála na domácí půdě 3:4 ...

24.08.2017 21:59

FK Lubná 1959 vs. TJ Sokol Záhlinice 3:4 (3:1)

Branky: 11., 41. Havlík I., 19. Scholz - 43. Malát, 51. Polák, 56. Motal, 69. Goc

Rozhodčí: Zakopal

Diváci: 120

Komentář k utkání:

Vladimír Andrýsek, trenér Lubné: ,,Zápas jsme hrubě nezvládli. Vedli jsme už 3:0 a vypadalo to na jednoznačný průběh. Bohužel jsme vytvořili spoustu individuálních chyb a soupeč nás potrestal za naši lehkovážnost. Takhle se fobtal hrát nedá a doufám, že si to hráči uvědomí."

Ladislav Paštěka, předseda Záhlinic: ,,První poločas nebyl z naší strany tak špatný jak napovídal stav 0:3. Po individuálních chybách jsme domácím nabídli nadějný náskok. Naštěstí jsme ještě do přestávky snížili. Ve druhém poločase jsme to nezabalili. Začali jsme bojovat a nevypustili žádný souboj. Za takový vákon jsme si bod určitě zasloužili. Nakonec z toho byl obrat, jaký jsem ve své kariéře nezažil."

Zdroj: Týdeník Kroměřížska