Muži v neděli od 10:15 na půdě Holešova B, mladší žáci v sobotu od 10:00 hod. ve Zdounkách, starší žáci v neděli od 14:00 hod. proti Morkovicím...

09.09.2017 08:55

Muži

Holešov B vs. FK Lubná 1959

Neděle 10.9. 2017 10:15 hod.

Hřiště Všetuly

Muži lubenského FK zajíždí v neděli dopoledne na hřiště Všetul, kde hraje svá domácí utkání rezerva Holešova. Lídr Okresního přeboru Holešov B neztratil zatím ani bod a na kontě má plný počet 15-ti bodů a velice aktivní skóre 16:4. V minulém kole porazil Holešov B rezervu Chropyně až gólem Zakopala v 89. minutě. Lubná v minulém kole vyhrála doma proti Mrlínku 4:2. I když vedli domácí už 3:0. Nechali hosty snížit na 3:2. Až 15. minut před koncem uklidnil Lubnou z přímého kopu Moravčík, který krásně vymetl šibenici. V Holešově to nebude mít Lubná rozhodně jednoduché. Už jen z důvodů ranního výkopu, který je v Holešově tradičně v 10:15 hod. na hřišti ve Všetulích. Snad hráči zažijí rozumu a sobotní kvasickou zábavu vynechají a budou na dopolední utkání řádně připraveni.