TJ Počenice-Tetětice - FK Lubná 1959 2:3 (1:1)

Branky: 26. Cigánek, 88. Kunčar – 12. Moravčík, 52. Skácel, 81. vl.

Rozhodčí: Závojský.

Diváci: 100.

Počenice: Šesták – Niedermertl (76. Jánský), V. Zbořil (69. H. Zbořil), Barnet, Cigánek, Štolfa (81. Hrušák), Kunčar, Šimčík, Bareš, Vlha (59. Klapil), Juřena. Lubná: Marák – Moravčík, I. Havlík (64. Sládeček), Kašík, Haloda, Scholz, Skácel (90. Blažek), Železník, Kovařík, Ševčík, Rybenský.

„Pro nás to bylo od začátku smolné utkání. Ve 4. minutě jsme Šimčíkem neproměnili penaltu, naopak Lubná o 8 minut později penaltu za nastřelenou ruku proměnila. Ještě do poločasu jsme srovnali. Štolfa našel ve vápně Cigánka, který lehkou tečí dopravil míč do sítě. Tentýž hráč však ve druhé půli udělal chybu, po které Lubná vstřelila druhou branku. Navíc deset minut před koncem jsme si vstřelili vlastní gól. Podařilo se nám už jen snížit Kunčarem z pokutového kopu na 2:3, nicméně Lubná u nás nepředvedla výkon, za který by si zasloužila zvítězit," je přesvědčen Josef Hrušák, předseda Počenic.

„Utkání nebylo pro oko fanouška nijak zvlášť pohledné. Hrálo se na nerovném hřišti, k vidění byla spousta osobních soubojů a nakopávaných míčů. Po prvním poločase jsme měli lehce navrch. Soupeř neproměnil v úvodu penaltu, já jsem nás chvíli na to proměněnou penaltou poslal do vedení. Domácí vyrovnali po naší chybě při bránění standardní situace. Do přestávky jsme měli ještě pár slibných šancí, finální fázi jsme bohužel nezvládali. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu. Šli jsme opět do vedení po chybě domácích a pěkné střele Skácela. Deset minut před koncem si dali domácí vlastní gól, když jsem konečně zahrál standardku tak, jak by to mělo vypadat. Velký podíl na této brance má i Radim Scholz, který donutil bránícího hráče k chybě. Domácí ještě zdramatizovali závěr utkání, když proměnili přísně nařízenou penaltu. Chtěl bych poděkovat početné návštěvě lubenských fanoušků. Jsme rádi za plný počet bodů," netajil se po utkání hráč Lubné Jan Moravčík.