Branky:  Bačinský, Kroupa, Valach – Teplý T., Smetana

Rozhodčí: Horváth – Slavík, Rosický.

Sestava Lubné: Blažek – Běťák, Valach, Bačinský, Havlík – Rybenský, Rosecký,  Jelínek, Dubina – Kroupa, Jirásek.

Střídali: Zavadil, Gremlica, Kovařík.

Lubná ve své derniéře v 1.B třídě předvedla nejlepší vstup do utkání v této sezoně. Po dvou krásných akcích se ujala brzkého vedení 2:0. Zejména první gól potěšil pošramocené nervy lubenských fanoušků. Jelínek skvěle uvolnil nabíhajícího beka Havlíka, který poslal kvalitní centr na kapitána Jiráska. Ten sice zakončil přesně k tyči, za bezmocného brankáře ale zaskočil jeho kolega z obrany. Na brankové čáře vyrazil míč rukou, ale než rozhodčí stačil zakročit, míč vrátil do branky  Bačinský -1:0.Po další pěkné akci centroval nezvykle pravačkou Rosecký, na míč si naskočil znovu Jirásek. Jeho hlavičku do protipohybu brankář sice skvěle vyrazil, ale pouze k dobíhajícímu Kroupovi -2:0. Prvních dvacet minut bylo ze strany Lubné kvalitních, hrál se pohledný fotbal. Hosté z Lukova ale nehodlali dát kůži zadarmo a tak po několika náznacích na konci poločasu snížili na rozdíl jediné branky. Havlík se nechal obejít útočníkem hostí, který na zadní tyči našel spoluhráče, který již neměl problém.

Do druhé půle se prohodil Bačinský s Jiráskem. Úvod měla Lubná znovu raketový. Jak si poradit ve vyložené situaci všem ukázal Martin Valach. Kde se vzal, tu se vzal. Z pozice stopera si naběhl do vápna a přihrávku do gólové pozice chladnokrevně proměnil - 3:1. Lubná pokračovala v honbě za brankami, ale místo dalších gólů již diváci sledovali pouze festival zahozených příležitostí. Oba týmy hrály prakticky bez zálohy, mezi útočnou a obranou linií byla chvílemi k vidění slavná dálnice "Route 66". Útočné akce se valily na obě strany. Mnohem nebezpečnější byla domácí Lubná. Jenom Bačinský s Kroupou se ocitli celkem pětkrát sami před golmanem Lukova. Byli to však hosté, kteří po přečíslení lubenské obrany zkorigovali na 3:2.

Zápas tak jednoznačně deklaroval, proč Lubná letos sestupuje. Množství zahozených šancí byl až zarážející. Se svými  fanoušky se ale nakonec Lubná rozloučila vítězně. V zápase, ve kterém šlo již jen o čest, se bylo rozhodně na co dívat. Hrál se nezvykle ofenzivní fotbal, znovu na skvěle připraveném lubenském pažitu, který chválili i hosté z Lukova.

Tento zápas byl také posledním, který na lavičce Lubné odkoučoval trenér Libor Piškula. Rozhodl se, že je na čase si od fotbalu pořádně odpočinout. Jménem výboru i všech hráčů mu chceme poděkovat za odvedenou práci. Věříme, že lubenskému fotbalu bude i nadále držet palce!

Zároveň chceme poděkovat všem věrným lubenským fanouškům, kteří nás podporovali nejen v domácích, ale i venkovních zápasech. Věříme, že jim v následující sezoně přinese naše hra mnohem více radosti!