Rozhodčí: Žigmund

Sestava Lubné: Burda - Běťák, Piškula, Jirásek, Havlík - Jelínek, Kulcsár, Rosecký, Rybenský - Bačinský, Otýpka.

Sestava Ludslavic: Bakalík - Hubáček, Valčík, Rafaja, Herodes - Hejkerlík, Skotek, Vlček, Švach - Navrátil, Křižan.

Střídali: Valach, Kroupa, Kovařík, Dubina - Lahola, Uličný, Závrbský.

K dalšímu domácímu utkání nastoupila Lubná proti Ludslavicím. Oproti zápasu s Kroměříží nastoupil místo zraněného kapitána Musila ve středu zálohy Rosecký a levou stranu obsadil Jelínek. Jinak byla sestava totožná. Utkání mělo až překvapivě jednoznačný průběh. Domácí Lubná svého soupeře od začátku zatlačila a bylo jen otázkou času, kdy vstřelí gól. Po krásné akci po pravé straně naservíroval míč na zlatém podnosu Milan Rybenský a pro druhého Milana (Otýpku) již nebyl problém míč uklidit za záda hostujícího golmana 1:0. Pozorná lubenská obrana nepouštěla Ludslavice  k žádnému ohrožení branky. Sebevědomí domácích demonstroval zejména David Běťák, který přiznal soupeři neodpískaný roh,  za což si vysloužil uznalý potlesk. Největší problémy tak domácím dělalo paradoxně skvěle připravené hřiště. Mokrý povrh s trvdším  podkladem byl zrádný a vedl k několika nečekaným podklouznutím. Do poločasu navýšil vedení domácích Bačinský, když nadvakrát prostřelil brankáře Ludslavic – 2:0. Další pěkné akce  zůstaly v prvním poločase nevyužity.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil, rychlý gól Bačinského zvýšil vedení domácích už na 3:0. K dalším gólům v hostující síti nepřála zahuštěná obrana, kterou Ludslavice po celý zápas praktikovaly. Chyběla i větši přesnost před vápnem soupeře. Domácí ale kontrolovali hru chvílemi až přiliš sebevědomě, a tak se po zbytečné ztrátě dostali hosté do příležitosti. Jirásek skluzem vypíchnul soupeři míč, ten se dostal na vápně k Běťákovi. David chtěl tentokrát demonstrovat svoje sebevědomí i při této nebezpečné situaci. Místo odkopu volil svoji legendární stahovačku. Jeho fintu mu však útočící hráč „nesežral“ a „Bět“ tak musel faulovat.  Následnou standartka ze 17 metrů skončila v rohu Burdovi branky 3:1. Ludslavice branka nabudila a snažili se o kontaktní gól. Žádnou šanci si ale nevypracovali, přesto mohlo být domácím horko. Brankáři Burdovi vypadnul z náruče míč a útočník Ludslavic se ocitl v obrovské šanci. Po obětavé spolupráci s Jiráskem naštěstí „Burák“ hrozbu  zažehnal a s úlevou zalehnul míč půl metru před brankovou čarou. Další nepříjemnosti už lubenská obrana nedopustila a  ke konci utkání  přišla zasloužená odměna v podobě druhého gólu Milana Otýpky, který z blízka stanovil konečný výsledek utkání na 4:1.

Hodnocení trenéra Petra Skypaly:

"V prvních 15 minutách jsme předváděli výbornou hru. Hráli jsme po křídlech s tlakem do brány. Výsledkem byla pěkná branka Otýpky po ještě pěknějším průniku a přihrávce od Vaťáka. Postupem času jsme trošku polevili. Bylo to hlavně vinou nepřesných přihrávek. Ludslavice se nám opticky vyrovnaly, ale za celý poločas se nedostaly k jediné střele. Ještě do poločasu zvyšoval Bača, kdy si dorazil svou vlastní střelu. Ve druhé půlce jsme šli znovu za vítězstvím, přidali další branku po teči Bači. Malá komplikace přišla po výborně zahraném přímém kopu po zbytečné ztrátě a následném faulu na hranici šestnáctky. Byla to ale jediná střela za celý zápas na naši branku. Obrana fungovala bez chyb. Na konečných 4:1 dával Otýpka, kdy znovu zafungovala jeho spolupráce s Vaťákem. I když přijdou těžší soupeři, tak bych chtěl kluky pochválit. Myslím, že jsme podali daleko lepší výkon, než v prvním domácím zápase."

Bodové hodnocení jedlotlivých hráčů naleznete zde: hodnoceni3z.pdf (194849)