TJ Loukov vs. FK Lubná 1959 3:2 PP (1:0)

Rozhodčí: Hušek, Mucha, Křepelka

Diváci: 81

Sestava Loukova: Konečný - Buršík, Spiegl (90. J. John), Chlápek, K. John, Kocián, Polášek, Šenovský, Bělík, Pospíšil, Kuběna.

Sestava Lubné: Blažek - Moravčík, Havlík I. (34. Kulcsar), Havlík R., Kašík T. (66. O. Kašík), Scholz (60. Bačinský), Sládeček, Železník (77. Dubina), Rybenský (C), Havránek, Andrýsek (90. Marák).

Hráči lubenského FK předvedli na hřišti v Loukově tragický výkon, který zachránil až v samotném závěru střídající lubenský matador Bačinský. Ten nejprve přihrál na gól Sládečkovi a poté sám skóroval. Špatný výkon Lubné podtrhly pokutové kopy. Hned tříkrát Lubná neproměnila penaltu, z toho dvakrát netrefila branku. A to ještě brankář Lubné Blažek dvě penalty domácích zneškodnil. Nutno podotknout, že bod byl pro Lubnou upletením biče z kravského lejna...

Komentář k utkání: David Konečný, brankář Loukova: ,,Po minulém kole, kdy jsme prohráli 1:8, jsme si to se spoluhráči vyříkali a předvedli jsme kolektivní výkon. Zápas byl vyrovnaný a slušela mu remíza, i když jsme v 80. minutě vedli 2:0. Dva body ale bereme a kluky musím pochválit za odbojovaný zápas. Penalty jsme začali dvěna neproměněnými. Jednu z nich jsem zahodil já, ale nakonec jsme na ně vyhráli. "

Komentář k utkání: Jakub Musil, člen výboru FK Lubná 1959: ,,Nedokázali jsme ani z poloviny zopakovat výkon z minulého týdne. Soupeř hrál jednoduchý fobtal a na rozdíl od nás vyhrával osobní souboje a více chtěl. Navíc jsme dostali obě branky po zásadních individuálních chybách. My jsme začali hrát až posledních 10 minut, kdy se nám v roznezí dvou minut podařilo vyrovnat. Při troše štěstí jsme mohli Dubinou otočit výsledek, ale to by pro domácí bylo velmi kruté. V penaltovém rozstřelu jsme trestuhodně nevyužili dvou chycených penalt našeho brankáře. Teď musíme z hrušky dolů a začít zase makat. V této soutěži se žádný soupeř nepodaří sám."

Kompletní výsledky, tabulka Okresního přeboru KM najdete zde: vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=11710

Zdroj komentářů: Týdeník Kroměřížska