XIII. Memoriál Ing. Simona Musila skončil pro FK Lubná 1959 3. místem, zvítězil SK Baťov 1930...

XIII. Ročník Memoriálu Ing. Simona Musila se zúčastnila mužstva.

o 3. místo

FK Lubná 1959 vs. FC Morkovice 3:1 (1:1); Branky Lubné: Železník B., Sládeček K. 2

4. FC Morkovice

Na hřišti v Lubné se v sobotu po poledni odehrál již 13. ročník Memoriálu Ing. Simona Musila. Za krásného letního počasí se odehrál kvalitně obsazený turnaj a fanoušci fotbalu si přišli rozhodně na své. První utkání obstarala domácí FK Lubná 1959 proti mladíkům HS Kroměříž. Vedení domácích obstaral krásnou střelou z přímého kopu Marák Jakub. Hanáci však srovnali ještě do poločasu. Ve druhé půli měla výhodu pokutového kopu Lubná. Kulcsár však neproměnil. V závěru utkání se podařilo vstřelit mladíkům z HS Kroměříž vítězný gól. Druhý duel se proti sobě postavili hráči SK Baťov 1930 a FC Morkovice. V tomto souboji byl jednoznačně lepším mužstvem tým z Otrokovic a zaslouženě zvítězil velkým brankovým rozdílem 5:0. Zápas o třetí místo mezi domácí Lubnou a Morkovicemi byl v první půli vyrovnaný, nakonec však skončil zaslouženou výhrou Lubné v poměru 3:1, když se prosadil Železník Bronislav a dvakrát Sládeček Karel. Ve finále na sebe narazili SK Baťov 1930 s HS Kroměříž. Úspěšnější v tomhle duelu byl tým Baťova, který vyhrál 2:1. Fanoušci fotbalu, kteří zavítali do Lubné shlédli čtyři kvalitní utkání, mohli se občerstvit pochutinami z grilu a výčepu a získat i hodnotné ceny z bohaté tomboly.