Anglický týden, část druhá

07.05.2013 21:20

 

Pokračuje další náročný program lubenských fotbalistů. 4 zápasy za 2 týdny - to je tempo, se kterým se momentálně musí vypořádat většina fotbalových mužstev nejen ve zlínském kraji. 

A-mužstvo

Lubenské A-mužstvo sehraje v tomto týdnu opět dva velmi důležité zápasy v boji o záchranu. Již zítra se áčko představí na hřišti hulínské Admiry. Jedná se  dlouhodobě a oboustraně velmi pikantní utkání. S již tradičním soupeřem jsme se setkávali i v okresním přeboru, později také v krajské "B" třídě. Náš soupeř se nachází na 5. místě tabulky se ziskem 29 bodů.  V jarní části soutěže získala Admira 8  bodů za výhru v Kostelci a domácí výhru 1:0 s Březnicí. V Loukách a Tečovicích na jaře Admira vyválčila bod. Nejlepším střelcem soupeře je Slavomír Štoll s 6 zásahy. Podzimní vzájemné utkání na lubenském pažitu dokázali hráči Lubné v závěru otočit a zvítězit v poměru 2:1. Lubná přijede do Hulína povzbuzena středeční výhrou v derby proti Těšnovicím. Věřme, že druhý "anglický týden" přinese našim borcům minimálně stejný počet bodů, jako ten první.

Již tuto neděli vyběhne na lubenský pažit mužstvo Lužkovic. Malé info o utkání doplníme o víkendu.

 

Admira Hulín - Lubná 

Středa 8.5.2013, 16:30 hod.

Rozhodčí: Mitáček

 

Lubná - Lužkovice

Neděle 12.5.2013, 16:30 hod

Rozhodčí: Vobořil - Bartoň, Dostálek

 

B-mužstvo

Benfiku čeká také opět velmi náročný program. Zítra sehraje Benfika ve stejný čas jako áčko zápas v Ratajích. Soupeř v loňském ročníku sestoupil z kroměřížského okresního přeboru, kde byl nováčkem. Tento zápas slibuje také velmi zajímavý souboj. V sobotu přivítá Benfika rezervu Zborovic. Náš nedělní  soupeř vévodí tabulce okresní soutěže. Lubenskou rezervu tedy čekají tedy také dva těžké zápasy......

 

Rataje - Lubná "B"

Středa 8.5.2013, 16:00 hod.

Rozhodčí: Hušek

 

Lubná "B" - Zborovice "B"

Sobota 11.5.2013, 16:30 hod.

Rozhodčí: Panáček

 

Starší přípravka

Starší přípravka zajíždí zítra k přátelskému turnaji do Malenovic, kde se utká především se soupeři ze zlínska (Malenovice, Louky, Tečovice, Tlumačov, Mladcová). V neděli zajíždí přípravka k dalšímu okresnímu turnaji do Mrlínku, kde budou zahájeny zápasy nadstavbové části, tedy skupiny o 5. místo. Naše naděje v neděli nastoupí proti Zdounkám a Mrlínku. Do jejich skupiny patří ještě tým Koryčan.

 

Turnaj Malenovice

Středa 8.5.2013

 

Turnaj Mrlínek

Neděle 12.5.2013