Anglický týden, část první

30.04.2013 16:59

Počínaje zítřkem zahajuje lubenké áčko i Benfika dva tzv. anglické týdny. 

A-mužstvo

Lubenské a-mužstvo sehraje v tomto týdnu dva velmi důležité zápasy v boji o záchranu. Již zítra se na lubenském pažitu představí Skaštice, tým který ještě v jarních bojích nepoznal přemožitele. Za dvě remízy a jedno vítězství si po zimní přestávce na své konto připsal 5 bodů. V tabulce se nachází na 9. místě s celkovým počtem 20 bodů. Skaštice dosud na hřištích soupeřů získaly 6 bodů za vítězství 3:0 v těšnovicích a remízy v Kostelci, Tečovicích a Březnici. V podzimním souboji Lubná zvítězila ve Skašticích 2:1, když obě branky vstřelil Martin Ančinec. Věřme, te lubenští borci v tomto velmi důležitém souboji uspějí. Utkání bude řídit pan Antotín Horváth z Vyškova. 

Již v tuto neděli zajíždí Lubná k očekávanému derby do blízkých Těšnovice. Malý komentář a informace o tomto soupěři s dovolením ponechám až na víkend :)

 

Lubná - Skaštice

Středa 1.5.2013, 16:30 hod.

 

Těšnovice - Lubná

Neděle 5.5.2013, 16:30 hod

 

B-mužstvo

Benfiku čeká také velmi náročný program, když zítra zajíždí do Bezměrová. Toto utkání bude lubenskou rezervu také velmi pikantní, jelikož v Ajaxu půsboí bývalý lubenský "fóňala" Libor Foltýn. Ten bude chtít našim borcům určitě vráti podzimní porážku. V sobotu čeká Benfiku rezerva třetiligové Kroměříže, který se usilovně snaží o postup. Věřmě, že Benfika z těchto zápasů vyválčí co nejvíce bodíku :)

 

Bezměrov - Lubná "B"

Středa 1.5.2013, 16:00 hod.

 

SK HS Kroměříž "B" - Lubná "B"

Sobota 4.5.2013, 16:30 hod.

 

Program starší přípravky bude ještě upřesněn.

 

Již dnes večer "Čaj o páté" s Davidem Běťákem!!!