Boj o záchranu vrcholí, jde do tuhého...

18.05.2013 17:36

 

A-mužstvo sehraje další důležitý záchranářský souboj na půdě Kostelce u Holešova. Moravan je na 11. místě tabulky s celkovým počtem 22 bodů. V letošní sezoně doposud dokázal náš nedělní soupeř 6x zvítězit, 4x remizovat. V jarní části sezony se Kostelci podařilo zvítězit v Loukách (minulé kolo), dvakrát bral bod za remízu ve Skašticích a doma s Tečovicemi.  Ve zbylých čtyřech utkáních vyšel bodově naprázdno. Na domácí půdě v této sezoně Kostelec uhrál 12 bodů za 3 výhry a 3 remízy. V podzimním vzájemném souboji si Kostelec odvezl z Lubné tři body za výhru 1:3. Lubná tedy bude chtít určitě odčinit tuto podzimní domácí ztrátu a pokusí se navázat na vzájemné souboje z minulé sezony, kdy v obou zápasech bodovala naplno. Přijeďte podpořit naše hráče v boji o setrvání v krajské „B“ třídě.

 

TJ Moravan Kostelec u Holešova – Lubná

Neděle 19.5.2013, 16:30 hod.

Rozhodčí: Ponížil – Zicháček, Koláček