Dnešní dohrávka Benfiky a víkendový program

31.05.2013 08:22

A-mužstvo

TJ Sokol Tečovice - Lubná

Sobota 1.6.2013, 16:30 hod.

Rozhodčí: Mitáček - Dujíček, Daněk

 

K další záchranářské bitvě vyjede již zítra lubenské áčko. Tentokrát se svěřenci Libora Piškuli pokusí přivést nějaký ten bodík z Tečovic. Náš zítřejší soupeř se nachází na 10. místě tabulky s počtem 26 bodů za 6 vítězství a 8 remíz. V jarní části sezony Tečovice dokázaly 3x zvítězit a 4x remizovat. Na domácím hřišti v této sezoně náš soupeř získal 11 bodů za 3 vítězství a 5 remíz. V podzimním vzájemném souboji Tečovice vyhrály v Lubné po velmi slabém výkovu domácích 3:0. Fotbalisti Lubné dosud ve všech vzájemných zápasech proti Tečovicím prohráli. V minulém ročníku I.B třídy to bylo v obou případe 4:2. Věřme, že tuto černou sérii naši borci zítra přeruší a konečně "urvou" potřebné body.

 

B-mužstvo

Lubná "B" - SK Haná Zářičí "B"

Pátek 31.5.2013, 17:30 hod.

Rozhodčí: Sanislo

 

K dalšímu utkání nastoupí Benfika již dnes na domácím trávníku. Náročný program našich borců tak pokračuje již druhým zápasem během 3 dnů. Dnes se tedy Benfika utká s rezervou Záříčí. Soupeř se nachází na 10. místě tabulky s počtem 17 bodů. V podzimním vzájemném zápase Benfika v Zářičí zvítězila poměrem 4:2. Přijďte dnes shlédnout tento zajímavý souboj.

 

Slavoj Šelešovice - Lubná "B"

Neděle 2.6.2013, 16:30 hod.

Rozhodčí: Žigmund

 

Náročný program Benfiky pokračuje již v neděli derby zápasem v Šelešovicích. Třetí utkání během pěti dnů čeká naši rezervu se 7. týmem tabulky. Slavoj má na svém kontě 39 bodů a v tabulce se nachází o jednu příčku před Benfikou. Na podzim "Šelky" v Lubné zvítězili 2:0. Zpříjemněte si nedělní odpoledne a vyrazte podpořit naše borce v závěrečném zápase tohoto náročného týden.

 

Starší přípravka

Turnaj ve Zdounkách

Neděle 2.6.2013, 10:00 hod

Lubná - Zdounky, Lubná - Mrlínek, Lubná - Koryčany

 

K dalšímu turnaji zajíždí i naši nejmenší fotbalisté. Tentokrát zajíždí do nedalekých Zdounek, kde změří síly proti domácím, Mrlínku a Koryně. Věřme, že naše naděje získají další bodíky ve skupině o 5.místo jarní nadstavbové části a zopakují dobré výkony z předešlých zápasů. Přijeďte podořit naše naděje.