Dohrávka ve Skaštících skončila prohrou, TJ Skaštice vs. FK Lubná 1959 6:3 (3:0)...

22.11.2017 20:54

TJ Skaštice vs. FK Lubná 1959 6:3 (3:0)

Branky: Ruman, Vlkolenzski, Pitron, Kvasnička, Sova, Škrabana - Havlík R., Sládeček, Scholz

Rozhodčí: Vychodil, Caletka, Trampota

Komentář k utkání, Lukáš Motal, trenér Skaštic: ,,V dohrávaném utkání bylo k vidění celkem devět branek a většina z nich po pěkných akcích nebo střelách. V tomto duelu jsme podali hlavně v prvních 70. minutách velmi kvalitní výkon. Díky chybě hostujících hráčů jsme šli brzy do vedení. Do konce poločasu jsme přidali ještě další dvě branky. Ve druhém poločase jsme pokračovali v kombinační hře a dostali se do vysokého vedení 6:0. Po šesté brance už koncentrace hráčů opadla a nechali jsme hosty třikrát skórovat. Více už jsme ale týmu Lubné nedovolili a podzim zakončili důležitým vítězstvím."

Komentář k utkání, Vladimír Andrýsek, trenér Lubné: ,,V tomto utkání nás srážely individuální chyby. Hráli jsme bez pohybu, bez chuti. Domácí byli po celou dobu lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Bohužel jsme se nevyrovnali s absencí některých našich hráčů."

Sestava Lubné: Marák - Havlík R., Havlík I., Havránek, Kašík T., Kulcsar, Scholz, Andrýsek, Sládeček, Bačinský, Rybenský. Střídali: Moravčík.

Sestava Skaštic: Vymětal L.- Pitron, Kvasnička, Konečník, Vymětal R., Bubla, Vlkolenzski, Ježák, Ruman, Rosecky, Škabana. Střídali: Sova, Brada, Zaoral

Zdroj: Týdeník Kroměřížska