Dvoubodové derby

24.08.2016 13:37

 

FK Lubná 1959 - TJ Těšnovice 3:2 np (2:1)

 

Branky: 10. I. Havlík, 17. Kovařík – 2. Potočný, 90. Majkrič.

ČK: 57. Kašík – 57. Řehák.

Rozhodčí: Caletka.

Diváci: 200.

Lubná: Marák – Moravčík, I. Havlík, R. Havlík, Kašík, Kulcsár, Železník, Valach (17. Haloda), Kovařík, Rybenský, Bačinský.

Těšnovice: Zavadil – Pochylý (46. Řehák), Hrabal (46. Mrázek), Potočný, Šojdr (66. Židlík), Matuška, Pernorio (75. Halamíček), Majkrič, Novotný, Pluhař, Mršťák.
 

„Opět jsme přišli o body. Hosté vyrovnali v poslední minutě. Přitom jsme měli výhru na dosah. V penaltovém rozstřelu jsem to strhl na naši stranu a zajistili jsme si alespoň dva body. Myslím si, že jsme si zasloužili plný počet bodů. Divákovi se utkání muselo líbit. Škoda jen zbytečné červené karty," uvědomuje si hráč Lubné Jakub Marák.

„Derby pro nás začalo výborně a na dobře připraveném trávníku jsme se brzy dostali do vedení z penalty. Potom nás ale začal soupeř přehrávat v soubojích a zaslouženě otočil skóre. Nedokázali jsme se vyrovnat s agresivní a silovou hrou domácích, kteří hráli jednoduchý fotbal a svými nákopy nám dělali problémy. Lubná často přerušovala hru, a nemohli jsme se tak dostat do zápasu. Ve druhém poločase jsme udělali změny a začali jsme soupeře přehrávat. V závěru jsme dostali domácí pod velký tlak a v poslední minutě jsme po pěkné kolmé akci zaslouženě vyrovnali. K penaltám se vyjadřovat nebudu, pro mě je to plichta," pousmál se asistent trenéra Těšnovic Josef Židlík.
Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/okresni-prebor-vikend-prinesl-tri-osmigolove-duely-a-hattricky-20160822.html

Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/okresni-prebor-vikend-prinesl-tri-osmigolove-duely-a-hattricky-20160822.html