Fotbalisty FK Lubná 1959 čeká v neděli derby s Těšnovicemi...

01.09.2018 11:01

FK Lubná 1959 vs. TJ Těšnovice

Neděle 2. září 2018 16:30 hod.

Rozhodčí: Caletka

 

FK Lubná 1959 vs. TJ Těšnovice

Neděle 2. září 2018 16:30 hod.

Rozhodčí: Caletka

 

     Fotbalisty Lubné čeká již zítra derby s Těšnovicemi. Duel nesmiřitelných rivalů, kteří se za poslední dva měsíce potkají už potřetí. První z trojice zápasů proti Těšnovicím odehrála Lubná 14. 7. na Memoriálu Ing. Simona Musila s výsledkem 2:1 po pokutových kopech. ( Lubná 14. ročník Memirálu Ing. Simona Musila poprvé v historii vyhrála ). Druhé utkání v rámci 2. kola poháru OFS Kroměříž s výsledkem 4:0 ve prospěch Lubné. Třetí utkání je na programu v neděli. 

     Avšak zatímco na Memoriálu a především v poháru hráči Lubné nad Těšnovicemi dominovali, úvod soutěže domácím plejerům nevyšel. V prvním kole nečekaně podlehli svěřenci Bronislava Železníka nováčkovi soutěže z Břestu vysoko 2:6. Poté nestačili doma na nepřijémné Němčice a prohráli 1:3. Chuť si nejen fanoušci Lubné spravili až v minulém kole, kdy Lubná rozstřílela Chvalčov 5:0. Mužstvo z Chvalčova bylo však bezzubé a oproti Těšnovicícm se nachází na opačném pólu tabulky.

     Zatímco Lubná má na svém kontě první tři body a v tabulce je desátá. Těšnovice jsou po úvodních třech kolech na prvním místě tabulky s plným bodovým ziskem a žádnou inkasovanou brankou. Po prohře 0:4 v poháru s Lubnou se tým, který vede zkušený Pepa Židlík a Roman Potočný rozjel na plné obrátky. 

     Tohle utkání rozhodně nebude pro Lubnou jednoduchou záležitostí. Pro Těšnovice však také ne. Hráči Lubné jsou perfekteně připravení, zdravě nahecovaní a povzbuzeni předchozí výhrou. 

     Tento duel by mohl být ozdobou kola a slibuje rozhodně zajímavou podívanou, na kterou se rozhodně vyplatí přijít a podpořit svůj klub v boji za třemi body ;)