Lubenský fotbal má letos 55 let

12.06.2014 08:39

Je tomu již 55. let co tehdejší Tělovýchovná jednota Sokol Lubná nastoupila k prvnímu soutěžnímu utkání. Vrámci tohoto "malého" jubilea si Vás FK Lubná 1959 si Vás dovoluje pozvat na oslavy 55. výročí založení fotbalu v Lubné. Touto zveme všechny současné i bývalé hráče, funkcionáře, přátele a fanoušky našeho klubu.

 

Akce se uskuteční dne 14. 6. 2014 na fotbalovém hřišti v Lubné. V průběhu celého dne budete mít možnost shlédnout hned tři fotbalová utkání.

 

V prvním se představí mladší žáci Lubné, kteří nastoupí proti sousedním Zdounkám.

MLADŠÍ ŽÁCI

FK Lubná 1959 - TJ Zdounky


Začátek utkání v 10:00 hod.

 

Po tomto utkání se zároveň uskuteční i ukončená  mladších žáků. Pro hráče, jejich rodiče a samozřejmě také pro trenéry bude přichystáno občerstvení v klubnovně (místnosti nad bufetem).

 

Program bude pokračovat utkání starých pánů, kteří se utkají s veternány z Mrlínku.  

STAŘÍ PÁNI

FK Lubná 1959 - TJ Mrlínek

Začátek utkání ve 13:00 hod.
                                                         

Po tomto utkání následuje posezení bývalých hráčů a funcionářů. Pro ně bude přichystána možnost samostatného výčepu a steaku z grilu nebo občerstvení ze studené kuchyně v klubovně (místnosti nad bufetem).


Po tomto utkání se představí lubenské družtvo mužů, které odehraje poslední mistrovský zápas sezony proti Slavkovu pod Hostýnem.

MUŽI

FK Lubná 1959 - TJ Slavkov p. H.

Začátek utkání v 16:00 hod.

 

Po tomto utkání následuje také ukončená můžů.  Pro hráče trenéry a jejich doprovod bude přichystáno občerstvení v klubnovně (místnosti nad bufetem).

 

Poté bude pokračovat volná zábava a posezení současných a bývalých hráčů, funkcionářů, fanoušků a kamarádů našeho fotbalového klubu.

Vedení našeho FK Lubná 1959 pro Vás na tuto akci připravilo také FANSHOP, ve kterém si budete moci zakoupit klubové suvenýry. Do prodeje půjdou klubové minidresy, šály, trička a kšiltovky. Veškeré věci budou ovšem k dispozici v omezeném množstí (cca 20 ks od každého) s možností následné objednávky. Objednané věci poté budou k dispozici na memoriálu, který se uskuteční 19.7.2014.

 

Ve FANSHOPU bude také vystavenu lubenská fotbalová kronika, která detailně mapuje lubenský fotbal od jeho počátků po současnost.

 

V průběhu celého dne a večera je připravena hudební produkce.

 

Pro všechny návštěvníky bude připraveno bohaté občerstvení.