Branka: Skácel

Rozhodčí: Vobořil - Bartoň, Dostálek

Sestava Lubné: Zavadil - Běťák, Jirásek, Polišenský, Havlík - Rybenský, Haloda, Rosecký, Jelínek - Skácel, Bačinský.

Střídal: Ševčík

Lubenské áčko čekal další odložený zápas tentokrát proti Lůžkovicím. Terén nebyl vzhledem k vydatným dešťům ani tentokrát ideální, ale díky správci hřiště Pavlu Rybenskému byl však skvěle nachystán, což kvitoval i soupeř.

Pro Lubnou začal boj už v ranních hodinách.Vinou zranění nebyli k dispozici Valach a Kadlčík, pro pracovní zaneprázdněnost chyběl Dubina s Kroupou i asistent trenéra Broňa Železník. Trenér Libor Piškula si odjel zklidnit nervy ke středozemnímu moři. Příležitost poskládat sestavu tak dostalo trio Běťák – Jirásek – Musil. Jelikož první dva jmenovaní byli na hřišti, zápas koučoval kolenář Musil, který byl nachystán pro případ nouze jako střídající hráč společně se zraněným Valachem a posilou z Benfiky Ševčíkem. I přes desítky provolaných minut se můžstvo málem nesešlo. Vinou poruchy nemohl Bača přicestovat na zápas svým legendárním kamionem, ze kterého má strach nejeden rozhodčí : - ) Role zachránce se zhostil David Běťák a oba hráči nakonec začátek zápasu stihli. Davidův jezdecký výkon by jistě ocenil i Sebastian Loeb, škoda že body, které mu dost možná přijdou poštou od PČR nejdou připsat Lubné do tabulky, záchrana by byla zase o krok blíž :)

Ale pojďme k zápasu. Lubná byla od začátku lepší. Největší rozdíl oproti minulým zápasům byl zejména ve hře obrany. Poprvé na levém beku nastoupil Ivoš Havlík a vedl si velmi dobře. Vedle kapitána Jiráska se postavil člen hradní stráže Martin Polišenský. Díky velkorysosti kanceláře prezidenta republiky byl náš stoper uvolněn z odklízení povodňových škod a Martin se tak mohl vrhnout na zachraňování potápějící se Lubné. Domácí hráli od začátku aktivně, okolnosti zápasu ani postavení v tabulce nebylo na hřišti patrné. Do první šance se dostal Bačinský, golman Jenček však míč vyškrábl na roh. Hosté se nedostávali k zakončení vůbec, před branku se dostávali jenom díky standardním situacím. A tak se chopila otěží zápasu Lubná. Ve středu hřiště se uvolnil Bačinský a nádherně uvolnil Jelínka. Tomáš zatáhl balon do vápna  a vybídl ke skórování Pavlá Skácela 1:0!!! Lubná pokračovala v dobrém výkonu a hosté si v první půli téměř nešktrli. Skácel se ocitl v další vyložené situaci, ale byl z pěkného centru natolik překvapený, že mu míč pouze „nafackoval“ a odrazil se od břevna do rukavic brankáře hostí. Poločas tak skončil naprosto zaslouženě vedením Lubné.

Do druhé půle nastoupili hosté o poznání důrazněji. Rozhodčí na záčátku poločasu pustil několik „žlutých“ zákroků, což vedlo k množství ostrých soubojů a standardních situací. Nebezpečnější byla ale znovu domácí Lubná. Po další nádherné akci znovu visel gól ve vzduchu. Jelínek posunul do lajny Skácelovi, který skvěle našel na zadní tyči osamoceného Bačinského. Bohužel i metr od branky se dá míč trefit vedle…S přibývajícími minutami na hřišti rostlo napětí. Domácí však odehráli v obranné fázi kvalitní utkání a Lůžkovice nepustili do jediné gólové šance. Naopak Tomáš Jelínek mohl dát zasloužený druhý gól. Ve vápně si povodil brankáře Jenčka, jeho gólovou střelu však bravurním zákrokem vyboxoval na malém vápně hostující obránce. Jeho skvělý zákrok, za který by se zítra nestyděl ani Petr Čech,rozhodčí odměnil uznalým potleskem. Nejspíš byl tímto momentem natolik ohromen, že zapomněl odpískat penaltu a obránci ukázat červenou kartu.

Naštěstí vše dobře dopadlo a Lubná si tak připsala naprosto zaslouženě páté vítězství v sezoně!!!