Lubná zajíždí do Skaštic

22.08.2014 21:20

MUŽI

TJ SKAŠTICE "B" - FK Lubná 1959

 

Sobota 23.8.2014, 16:30 hod.

Rozhodčí: Martin Sanislo (Chropyně)

 

Ve třetím kole bude soupeřem fotbalistů Lubné v sobotní předehrávce B-mužstvo Skaštic. Rezervní tým Skaštic postoupil do okresního přeboru v loňském roce a v úvodu sezóny se mu zatím daří. Získal 3 body za výhru 3:1 proti dalšímu nováčkovi okresního přeboru Holešovu "B". Dva body získaly Skaštice po penaltovém rozstřelu ve Střílkách v minulém kole. Po dvou odehraných kolech patří Skašticím 4. místo s 5 body. Lubná v minulém kole podlehla doma Němčicím vysoko 1:6, když po dobrém úvodu, schytala do poločasu čtyři branky. V prvním kole uhrála Lubná po penaltovém rozstřelu 2 body na půde Mrlínku. V tabulce lubenským hráčům náleží 10. pozice.

I když se naše mužstvo s několika novými hráči stále sehrává, po nepovedeném duelu proti Němčícím mají lubeňáci co napravovat. Skaštice však nebudou lehkým soupeřem. Rezervní tým mužstva, které hraje 1.B třídu nebude procházkou růžovou zahradou. S A-týmem svedlo naše lubenské mužstvo nejednu bitvu ještě v 1.B třídě a souboje se Skašticemi byly hodně peprné. To se dá očekávat i tentokrát a ve Skašticích budeme potřebovat nejedny hlasivky naších věrných FANS.