Memoriál ovládla Chropyně

21.07.2015 09:11

 

Za tropického počasí se v Lubné 18. 7. 2015 uskutečnil již 11. ročník Memoriálu Ing. Simona Musila. V zahajovacím utkání se představila domácí Lubná proti "devatenáctce" Kroměříže. Lubná měla v tomto utkání sice více brankových příležitostí, z jediné branky se ovšem v samotném závěru utkání radovali mladíci Kroměříže. Ti se tak zásluhou Barneta mohli těšit na finále. Lubná naopak čekala na soupeře v utkání o třetí místo. Tím se nakonec stala rezerva Morkovic, která po pěkném utkání podlehla konečnému vítězi turnaje, Chropyni. V utkání o třetí místo si domácí fotbalisté vyšlápli na účastníka I. B třídy. Svěřenci nového trenéra Jaroslava Silného v divácky velmi atraktivním utkání přestříleli svého soupeře v poměru 5:3.  Ve finálovém klání přehrála Chropyně Kroměříž těsným výsledkem 2:1 především díky individuálnímu výkonu Pavla Prešnajdera. Jednotlivé týmy převzaly poháry z rukou starosty obce Lubná, Ing. Jana Kováče a večer mohl pokračovat volnou zábavou. Závěrem nezbývá než poděkovat všem zúčastněným a vyhlížet příští ročník. Turnaj s přehledem řídila trojice rozhodčích Adam Slováček, Jan Koláček a Bedřich Caletka.

 

Za jednotlivé týmy nastoupili:

 

FK Lubná 1959: Zavadil, Moravčík, Krejčiřík, Valach, Kovařík, Absolon, Ševčík, Rybenský, Jirásek, Skácel, Hanzlík, Droběna, Musil, Běťák, Havlík, Železník, Kašík, Bačinský.

 

SK HS Kroměříž (U19): Měchura, Večerka, Judas, Cupák, Zakopal, Fojta, Zavadil, Hynčica, Imre, Beneš, Glozyga, Navrátil, Barnet, Berky, Šimoňuk, Svoboda.

 

 

FC Morkovice: Jarka, Havlík, Skácel, Koláček, Přecechtílek, Hrnčíř, Dutka, Novák, Karlík, Zápařka, Handl, Petráš, Vdoleček, Štětina, Šesták.

 

 

FK Chropyně: Večeřa, Pospíšil, Gajdošík, Štěpánek, Prešnajder, Panáček, Urubek, Rudolf, Sanislo, Jurčík, Rec, Stratil, Paciorek.

 

 

Výsledky jednotlivých utkání:

 

FK Lubná 1959 - SK HS Kroměříž (U19) 0:1

 

Branka: Barnet.

 

 

FC Morkovice - FK Chropyně 2:5

Branky: Handl 2 - Prešnajder 2, Panáček, Urubek, Stratil.

 

 

Utkání o 3. místo:

FK Lubná 1959 - FC Morkovice 5:3

Branky: Bačinský 2, Rybenský, Kovařík, Železník - Petráš, Zápařka, vlastní.

 

 

Finále:

FK Chropyně - SK HS Kroměříž (U19) 2:1

Branky: Prešnajder 2 - Berky.

 

 

Konečné pořadí:

1. FK Chropyně.

2. SK HS Kroměříž (U19)

3. FK Lubná 1959

4. FC Morkovice