FK Lubná 1959 - TJ Chvalčov 0:4

Sestava Lubné: Slepko - Kociánová, Daňková, Sládeček David, Sládeček Daniel, Skypala, Kocián, Makový.

Střídali: Daněk, Suchánek, Kozelský.

Hodnocení trenéra Marka Halody:

"V neděli čekalo naše mladé hráče další utkání s velmi kvalitním soupeřem a to vzhled k prvnímu vzájemnému zápasu. Bohužel ani v tomto utkání jsme se nedokázali gólově prosadit. Začátek zápasu byl v celku vyrovnaný a ani průběh nenapovídal jak velký a pro nás krutý bude konečný výsledek. I v tomto utkání nás svými dobrými zákroky podržel dobře chytající brankář. I přesto, že jsme po první půli prohrávali 0:2, jsme měli také několik brankových příležitostí. Zejména po prvním inkasovaném gólu, kdy šel náš hráč sám na hostujícího brankáře, ale bohužel se gólově neprosadil. První půle byla celkem dobře odehraná,  i když nás ke konci trápila fyzička. Do druhé půle jsme nastupovali s vědomím pokusit se soupeře potrápit, bohužel jsme ještě dvakrát inkasovali. U některých hráčů nám pořád ještě chybí větší nasazení a větší chut´ do zápasu. Přesto, že celkem dost naběháme, by to chtělo více přihrávek a kombinací, tak aby jsme měli dost sil také v závěru zápasu. Tento zápas nám ukázal, že si dokážeme vytvořit brankové příležitosti a pokud bychom je dokázali využít,  můžeme se vyrovnat kterémukoliv soupeři. Doufejme tedy, že se nám to podaří v příštím zápasu. "