Mladší žáci proti Kroměříži neuspěli

13.04.2014 20:03

MLADŠÍ ŽÁCI

FK Lubná 1959 - SK HS Kroměříž "C" 0:3 (0:1)

          Neděle 13.4.2014, 10:00 hod.   

 

Sestava Lubné: Slepko - Kociánová, Sládeček David, Sládeček Daniel, Kocián, Skypala, Makový, Suchánek.

Střídali: Kozelský, Daněk.

 

Hodnocení trenéra Martina Daňka:

"V dnešním utkání naše mužstvo nastoupilo proti hostujícímu týmu v oslabené sestavě. Od začátku zápasu byla vidět velká snaha všech hráčů. Ale bylo vidět, že náš soupeř je oprávněně lídrem tabulky. Po celou dobu zápasu na tom byl soupeř lépe jak po herní tak po fyzické stránce. Mrzí nás, že nebyla proměněna ani jedna z mála šancí, které jsme si vytvořili. Velkou oporou v dnešním zápase byl brankář Honza Slepko, který vychytal mnoho střel soupeře. Čeká nás hodně treninkové práce a budeme se snažit, aby výsledky příštích zápasů vypadaly co nejlépe."