Branky Lubné: Skypala 2.

Sestava Lubné: Slepko - Kociánová, Daňková, Sládeček David, Sládeček Daniel, Skypala, Kocián, Makový.

Střídali: Daněk, Suchánek, Haloda.

Hodnocení trenéra Marka Halody:

" V nedělním zápasu jsme doufali v bodový zisk a to vzhledem k prvnímu vzájemnému utkání, kde jsme vítězství ztratili až v samotném závěru. Bohužel i v tomto utkání jsme doplatili na neproměňování gólových příležitostí. Vstup do utkání nám vyšel a vytvořili jsme si i několik brankových příležitostí. Hlavně přesný centr Štěpána Kociána z pravé strany a ukázkové zakončení tzv. rybičkou Adama Makového volalo po zápisu do fotbalové učebnice. Bohužel ani tato příležitost neskončila gólem a tak nás soupeř potrestal po nedůrazném bránění v našem pokutovém území a dostal se tak do vedení. I přesto, že jsme inkasovali do poločasu ještě jeden gól, jsme dokázali před odchodem do kabin snížit, když odražený balón dorazil do sítě Adam Skypala. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním zvrátit výsledek v náš prospěch. Ovšem opět se potvrdilo, že i přes několik dobrých brankových příležitostí jsme s ojedinělých příležitostí soupeře inkasovali. Našemu druhému gólu předcházela pěkná kombinace na dva doteky, ovšem znamenala pouze snížení na konečných 2:4. Naši nejmladší hráči si i tak zaslouží pochvalu a to zejména z důvodu velkého horka během celého zápasu."