Muži berou v derby tři body

25.08.2015 09:55

 

MUŽI

FK Lubná 1959 - TJ Těšnovice 2:1 (0:0)

Branky: 70. Bačinský, 89. Moravčík (p) - 48. Kutňák (p).

Sestava Lubné: Zavadil - Droběna, Valach, Krejčiřík, Havlík - Ševčík V., Jirásek, Moravčík, Hanzlík - Kovařík, Rybenský.

Sestava Těšnovic: Maceja - Novotný, Hrabal, Lehkoživ, Židlík - Kutňák, Matuška, Pochylý, Šojdr - Mršťák, Řehák.

Střídali: Haloda, Bačinský, Ševčík K. - Mrázek, Malát, Majkrič.

Rozhodčí: Mrázek, Navrátil, Černovský.

 

Hodnocení trenéra Jaroslava Silného:

" V nezvyklou dobu v sobotu jsme odehráli "DERBY" utkání proti TJ Těšnovice. Od prvních minut bylo utkání pro diváky zajímavé a nepostrádalo i svoji kvalitu. V úvodu měli hosté míč více na kopačkách a měli i šance, ale z hranice velkého vápna nebyli úspěšní. Od poloviny poločasu se hra vyrovnala a v posledních deseti minutách jsme se dostávali do mírného tlaku, bohužel bez brankového efektu. Poločas tak skončil bez branek."

" Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, ale byl to soupeř, který v 48. minutě otevřel skóre z pokutového kopu Kutňákem. Od této chvíle jsme zvýšili aktivitu a vytvářeli jsme si i brankové příležitosti, které ale nekončily brankou. Naše snaha však byla odměněna v 71. minutě, kdy střídající žolík "BAČA" Bačinský vyrovnal z trestného kopu hlavou na 1:1. Naše aktivní hra tímto pokračovala a vytvořili jsme si další brankové příležitosti, které nám vychytal nestárnoucí brankář hostů Maceja. Do konce zápasu chybělo pár minut a ze skrumáže před brankou hostů rozhodčí zapískal pokutový kop i pro nás, který proměnil Moravčík v 89. minutě na 2:1. Z následného krátkého tlaku soupeř vyprodukoval jen šanci brankáře Maceji, kterou naštěstí neproměnil."

" Zápasu by asi slušela dělba bodů, ale štěstí se přiklonilo na naši stranu a tak jsme našemu KUBOVI nadělili pěkný dar k jeho důležitému životnímu kroku..."

 

Fotogalerie z deníku : kromerizsky.denik.cz/galerie/okresni-prebor-kromeriz-lubna-tesnovice.html?mm=6326123