Muži FK Lubná 1959 na body v Němčicích nedosáhli...

05.04.2019 19:53

TJ Sokol Němčice vs. FK Lubná 1959 2:0 (0:0)

Branky Němčic: Kříž 2

ČK: Chyla Petr

Diváci: 123

Rozhodčí: Caletka, Trampota

 

     Komentář k utkání slovy Bronislava Železníka, as. trenéra FK Lubná 1959: ,,První půlka zápasu byla vyrovnaná, v podstatě bez šancí. Byl to spíše boj. Na začátku druhého poločasu se domácí ujali vedení z přímého kopu. Tento okamžik hodně ovlivnil průběh zápasu. Hra byl hodně rozkouskovaná a domácí hráli přesně to, co potřebovali. My jsme si za celý zápas v podstatě nevypracovali žádnou vyloženou šanci. Bojovnost hráčům upřít nemůžu, ale bez vstřeleného gólu vyhrát nemůžeme."

 

     Komentář k utkání slovy Michala Štěpánka, as. trenéra Němčic: „Dnes k nám přijel soupeř, který vsadil na velmi tvrdou hru. Do první velké šance jsme se dostali po pěkné kombinaci, kdy Kadlece vychytal hostující gólman. Vstup do druhé poloviny nám vyšel, když z přímého kopu vstřelil branku Kříž. Po celý zápas jsme hosty nepustily do větší šance. Bohužel čím více se blížil konec zápasu tak se přiostřovaly fauly hostujícího celku. V závěru jsme přidali druhý gól opět Křížem a bylo rozhodnuto. Hosté si žádnou gólovku nevytvořili a tak vítězství je zasloužené.“Michal Štěpánek, as. trenéra Němčic: „Dnes k nám přijel soupeř, který vsadil na velmi tvrdou hru. Do první velké šance jsme se dostali po pěkné kombinaci, kdy Kadlece vychytal hostující gólman. Vstup do druhé poloviny nám vyšel, když z přímého kopu vstřelil branku Kříž. Po celý zápas jsme hosty nepustily do větší šance. Bohužel čím více se blížil konec zápasu tak se přiostřovaly fauly hostujícího celku. V závěru jsme přidali druhý gól opět Křížem a bylo rozhodnuto. Hosté si žádnou gólovku nevytvořili a tak vítězství je zasloužené.“

 

Sestava Němčic: Mánek – Radim Darebníček, Holý, Cejpek, Zaoral (55. Němec), Batoušek, Kříž, Pospíšilík (79. Darebník), Kadlec, Lejsek, Roman Darebníček.

Sestava Lubné: Marák – Mynář, Moravčík (78. Bačinský), I. Havlík, R. Havlík, Rybenský (69. Kašík), Scholz, Sládeček (78. Kulcsár), Horák, Železník, Chyla.
 

 

 

Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/okresni-prebor-vedouci-kvarteto-na-uvod-jara-nezavahalo-20190402.ht

Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/okresni-prebor-vedouci-kvarteto-na-uvod-jara-nezavahalo-20190402.htm