Muži FK Lubná 1959 nestačili na nováčka soutěže TJ Sokol Tučapy a v úvodním kole prohráli...

16.08.2019 20:15

TJ Sokol Tučapy vs. FK Lubná 1959 3:1 (2:0)

Branky: Bačík 2, Pumprla - Chyla

ČK: 75. Marák

Rozhodčí: Tříska

Diváci: 150

 

Komentář k utkání, Zdeněk Chytil, předseda Tučap: ,,Začátek utkání nám ukázal, že již hrajeme vyšší soutěž. Až po dvaceti minutách jsme se otrkali a začali hru vvyrovnávat. Skóre jsme otevřeli po krásné kombinační akci a to přineslo uklidnění. Po vydařené standardní situaci před koncem poločasu, jsme navýšili vedení. Ve druhém poločase nás hosté k moc věcem nepustili a snížili po pěkné akci. V závěru zápasu jsme využili zaváhání hostující obrany a přidali pojišťující branku. Sportovně, ale musím uznat, že hosté byli fotbalovější, ale my jsme větším odhodláním a bojovností urvaly body pro sebe."

 

Komentář k utkání, Bronislav Železník, trenér Lubné: ,,Zápas jsme si prohráli sami. Nevyužili jsme naše šance a soupeř nás potrestal za naše chyby. Byl to náš klasický první zápas sezóny."

 

Sestava Lubné: Marák - Havlík R., Rybenský, Kulcsár, Scholz, Kocián, Železník, Kašík, Horák, Drápal, Chyla. Střídali: Ančinec

Sestava Tučap: Crhák - P. Sedlařík, Sedláček, T. Sedlařík, Krajcar, Bačík, Karol, Kosek, Navrátil, Vrtělka, Pumprla. Střídali: Snopek, Gába.

 

Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal-okres/okresni-prebor-kanonada-ve-strilkach-a-nemcicich-20190812.html