Muži FK Lubná berou z derby v Těšnovicích dva body. Starší přípravka vyhrála na půdě Zdounek...

19.04.2019 11:00

Muži

TJ Těšnovcie vs. FK Lubná 1959 2:3 pp (0:1)

Branky: Černý, Malát - Chyla, Bačinský

Rozhodčí: Skyba, Trampota, Smolka

 

     Komentář k utkání: Bronislav Železník, trenér Lubné: ,,Bylo to derby jak má být. Hrálo se s nasazením. Zápas byl plný emocí, padly čtyři pěkné branky a k vidění byly penalty. Pro diváka určitě velmi atraktivní zápas. Myslím se, že remíza byla zasloužená. Dvakrát jsme vedli, ale domácí vždy dokázali srovnat."

     

     Komentář k utkání: Josef Židlík, as. trenér Těšnovic: ,,Začátek derb byl v naší režii a vytvořili jsme si několik gólových příležitostí, které jsme bohužel nevyužili. Soupeř naopak vytěžil z minima maximum a z trestného kopu se do šibenice trefil Petr Chyla. Druhý Polořas měl podobný scénář. Podařilo se nám sice krásnou trefou Romana Černého vyrovnat, ale opět jsme inkasovali z ojediněléo protiútoku. Poté jsme zatlačili soupeře a odměnou byla vyrovnávací branka Jiřího Maláta. Závěrečný tlak již branku nepřinesl a tak po remíze bereme pouze bod.

 

Sestava Lubné: Marák - Mynář, Havlík I., Havlík R., Rybenský, Kulcsar, Scholz, Sládeček, Horák, Železník, Chyla. Střídali: Kašík, Moravčík, Bačinský

Sestava Těšnovic: Zavadil F. - Mrázek, Brázdil, Slováček, Labuda, Hrabal, Pluhař, Mršťák, Chalupa, Černý, Malát. Střídali: Novotný, Šojdr.

 

Starší přípravka

TJ Zdounky vs. FK Lubná 1959 4:6 (2:4)

Branky: Klabal Jiří 2, Jurák P., Jurák T. - Mazel Matěj, Veselý Lukáš 3, Večerková Lucie, Brázdil Adam

Sestava Lubné: Brázdil, Veselý Lukáš, Večerková, Mazel, Kučera, Ševčík, Císař, Polišenský, Škrabalová, Obdržálek, Mynář

 

Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal-okres/op-fotbalovy-lidr-z-tesnovic-i-pres-prohru-navysil-v-cele-vedeni-20190416.html