Muži na úvod sezony vyhráli

10.08.2015 08:40

 

MUŽI

FK Lubná 1959 - SK Kyselovice 3:2 (1:1)

 

Branky: Skácel 2, Jirásek - Krčma, Kroupa.

Sestava Lubné: Zavadil - Droběna, Moravčík, Krejčiřík, Havlík - Železník, Haloda, Jirásek, Hanzlík - Rybenský, Skácel.

Sestava Kyselovic: Molčík - Vymětal, Kroupa, Křepelka, Hofírek - Jančík, Říkovský V., Přikryl, Říkovský M. - Krčma, Seibert.

Střídali: Kovařík, Valach, Bačinský, Běťák, Ševčík - Josefík, Říkovský A., Gála.

Rozhodčí: A. Novák, Sedlář.

 

Hodnocení trenéra Jaroslava Silného:

 

" V nedělním parném odpoledni bylo i na hřišti hodně horko, protože soupeř z Kyselovic se prezentoval tvrdým a agresivním pojetím hry. V prvních minutách jsme mohli jít do vedení po několika šancích, ale buď brankář hostů nebo naše špatná muška nám to nedovolili. Soupeř se dostal až v polovině poločasu do výraznější šance, avšak brankář Zavadil byl na místě. Bohužel v 35. minutě již tomu tak nebylo a soupeř šel do vedení 0:1. Hned z následné akce se zrodilo vyrovnání po ruce a následném pokutovém kopu srovnal v 37. minutě Skácel na poločasových 1:1."

" V druhém poločase se hrál více vyrovnaný fotbal s lepším koncem pro nás. V 60. minutě opět Skácel, tentokrát z trestného kopu, zvýšil na 2:1 nádhernou střelou. Bohužel hosté taktéž z trestného kopu v 67. minutě vyrovnali střelou přes zeď na 2:2. Poté jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a v 84. minutě byla naše snaha po zásluze odměněna pěknou brankou Jiráska na konečných 3:2. Konec zápasu jsme si již takticky pohlídali a zaslouženě zvítězili."

" Dnes to byl zápas o vůli a bojovnosti s úmorným horkem a dobře chytajícím brankářem hostů. Naši hráči i přes dost kostrbatou hru body doslova vydřeli. Věřím, že příští zápas bude herně kvalitnější a přivezeme všechny body i od soupeře z Holešova. Celé mužstvo si za předvedený výkon zaslouží pochvalu."