Muži přesvědčivě zvítězili v Loukově

12.10.2015 16:25

 

MUŽI

FK Loukov - FK Lubná 1959 0:3 (0:2)

 

Branky: 25. Vojtášek, 45., 66. Skácel.

Sestava Loukova: Jelínek - Kocman P., Kuběna, John, Kocman L. - Valouch, Kundera, Kocián, Janek - Pospíšil, Čonka.

Sestava Lubné: Blažek - Droběna, Krejčiřík, Jirásek, Železník - Rybenský, Valach, Scholz, Vojtášek - Kovařík, Skácel.

Střídali: Chaňo - Bačinský, Ševčík V., Zavadil.

Rozhodčí: Josef Hušek.

 

Hodnocení trenéra Jaroslava Silného:

" Člověk se celý život učí. O této frázi jsem se přesvědčil v Loukově při sobotním zápase. V neděli jsem celý den studoval pravidlo ofsajdu. Dle loukovských fanoušků je ofsajd každé ohrožení domácí branky.

Sobotní mistrovský zápas jsme začali aktivně a vytvořili si spoustu brankových příležitostí. Tyto šance jsme bohužel neproměnili. Do 20. minuty jsme jich měli nejméně pět, včetně jasně neodpískaného pokutového kopu. Až ve 27. minutě po nahrávce Skácela nabíhajícímu Vojtáškovi jsme vstřelili dle domácích a jejich výkladu pravidel branku z jasného ofsajdu - 0:1. Po této brance jsme pokračovali v aktivitě a soupeři jsme nedovolili ohrozit našeho brankáře. Ve 45. minutě jsme dle domácích po jasném ofsajdu zvýšili Skácelem na 0:2.

Druhý poločas začali domácí aktivněji. Naše mužstvo hrálo pozorně v obraně a znovu se ujistilo o domácím pravidle ofsajdu, protože při každém náznaku naší šance domácí pomezní mával ofsajd. V 52. minutě však aktivní Skácel zvýšil na konečných 0:3. Do konce utkání se již nezměnilo, snad jen to, že domácí pomezní v poslední minutě zápasu zamával konečně outové vhazování i pro naše barvy. Pozápasový teambuilding dopadl dobře a již se těšíme na další mistrovské utkání proti Počenicím, na které Vás všichni hráči srdečně zvou. "