Muži si s chutí zastříleli a nad Počenicemi vyhráli vysoko 7:1..

FK Lubná 1959 vs. TJ Počenice - Tetětice 7:1 (3:1)

Sobota 17.8. 2019 16:30 hod.

Branky: Horák 3, Drápal, Chyla, Bačinský, Kašík O. - Tesák

Rozhodčí: Vybíral Josef

Diváci: 91

Komentář k utkání, Bronislav Železník, trenér Lubné: ,,Do utkání jsme nevstoupili příliš dobře a po pěti minutách jsme prohrávali. Do poločasu jsme po pěkných brankách otočili výsledek na 3:1. Nutno podotknout, že soupeř měl také své šance. V důležitých momentech nás podržel brankář Simerský. Po hodině hry jsme soupeři odskočili na rozdíl tří branek. V poslední desetiminutovce jsme přidali další tři branky a upravili na pro soupeře trochu krutých 7:1. Počenice si vytvořili šance i ve druhém poločase, brankář Simerský měl ale svůj den a chytal výborně, zneškodnil soupeřovu penaltu. Dneska musím vyzdvyhnout naši útočnou fázi."

Komentář k utkání, Stanislav Juřena, as. trenéra Počenic: ,,Tentokráte se mi utkání hodnotí těžko, před jeho začátkem jsme pro řadu absencí, jen horko těžko dávali dohromady základní jedenáctku. Na hrotu musel nastoupit brankář Tesák a z pomyslného hřebíku kopačky sundat Tesař, který byl i přesto naším nejlepším hráčem. Úvod nám vyše. Brzy jsme se ujali vedení, když ve 4. minutě prokázal předhled ve hře Tesař a milimetrovým pasem vybídl ke skórování Tesáka. Odpověď Lubné na sebe nenechala dlouho čekat a v 10. minutě, bohužel po jasném ofsajdu srovnala stva. Ve 12. minutě vytáhl parádní zákrok Šesták, který si počínal po celý zápas velmi dobře, a ani jedna z inkasovaných branek nešla na jeho vrub. V 16. minutě posla do domácí do vedení tečovanou střelou aktivní Horák. Těsně před poločasem měl v rychlém sledu dvě stoprocentní příležitosti Tesař, nicméně nechal jen vyniknout brankáře domácích a tak podle pravidla nedáš, dostaneš, upravil ve 43. minutě opět Horák na poločasových 3:1. Ve druhém dějství stojí z naší strany za zmínku snad jen v 58. minutě nastřelená tyč M. Pajgrem a v 69. minutě neproměněná penalta Tesákem. Po čtvrtém inkasovaném gólu se kluci položili, hra se totálně rozpadla a Lubná nás trestala ještě dalšími třemi brankami. Konečný výsledek je hrozivý, nezbývá než Lubné pogratulovat k jasné výhře, z chyb se poučit a v příštím kole naším věrným fanouškům předvést diametrálně zlepšený výkon."

Sestava Lubné: Simerský - Mynář, Havlík R., Rybenský, Kulcsar, Kocián, Ančinec M., Železník, Horák, Drápal, Chyla. Střídali: Jirásek, Bačinský, Kašík O., Scholz.

Sestava Počenic: Šesták - Hrušák, Zbořil, Novotný, Nidermertl, Pajgr, Barnet M., Klapil, Štolfa, Tesák, Tesař. Střídali: Barnet A.