Muži vydřeli domácí vítězství

07.10.2015 10:39

 

MUŽI

FK Lubná 1959 - TJ Chvalčov 2:1 (0:0)

Branky: 71., 86. Bačinský - 63. Balvín.

Sestava Lubné: Blažek - Droběna, Krejčiřík, Moravčík, Havlík - Železník, Valach, Haloda, Vojtášek, Rybenský - Jirásek.

Sestava Chvalčova: Barot - Trnčák, Marek, Zmeškal, Balvín - Talach, Trňák, Vaculík, Kovařík - Pecháček, Kubaník.

Střídali: Bačinský, Ševčík V., Kovařík, Hanzlík, Ševčík K. - Stodůlka.

Rozhodčí: Miroslava Dundová.

 

Hodnocení trenéra Jaroslava Silného:

" Domácí zápasy jsou jako z kopírovacího stroje. Venku odehrajeme dobrý a kvalitní zápas, založený na bojovném výkonu a podpořený fotbalovým uměním, ale doma se trápíme. Zápas  proti Chvalčovu, a tím nechci snižovat jejich kvalitu, byl  znovu naší noční můrou. Málo kombinace, spousta pokažených jednoduchých přihrávek a nerozvážnost v zakončení nás stojí spoustu sil, které nám potom chybí  v rozhodujících fázích utkání. Naštěstí nám přeje štěstí a dnes dvojnásob v podobě "BAČI" /TÝDENÍK KROMĚŘÍŽSKA/.

       Utkání jsme začali aktivně a vytvořili jsme si brankové příležitosti, které jsme ale neproměnili. Soupeř se začal osmělovat a hrozil z brejkových příležitostí. Po jedné z nich nastřelil z trestného kopu po zbytečném faulu konstrukci Blažkovi branky. Do konce prvního poločasu se ale skóre neměnilo a tak se druhý poločas začal bez branek  0:0.

        Druhý poločas navázal na první a atraktivní fotbal se znovu nehrál. Až v polovině poločasu se hosté osmělili a zahrozili, ale Blažek byl připraven a šanci zneškodnil. Bohužel spánek domácích v 63. minutě kulminoval ve vedoucí branku hostí po pohledné akci - 0:1. Naštěstí má celek FK Lubné "BAČU" a ten odpověděl po Jiráskové "přihrávce hlavou" po rohovém kopu. Byla to krásná branka taktéž hlavičkou do prázdné branky na 1:1. A naštěstí má FK Lubná "BAČU" a ten znovu hlavou v 85. minutě rozhodl /a nebylo to poprvé/. Při zápasech na domácím hřišti nám to zatím moc nejde, ale díky štěstí bodujeme. Musíme se zamyslet při dalších zápasech doma a jít tomu štěstí více dopředu. Věřím, že nám v tom pomohou nové akvizice a to Pavel Vojtášek a Radim Scholz . Pavel se již představil proti Chvalčovu a Radima čeká premiera v Loukově již tuto sobotu - snad se štěstí neuna..."