FK Lubná 1959 - TJ Slavkov p. H. 0:5 (0:2)

Branky: 17., 73. Barot, 36., 50., 64. Ponížil.

Sestava Lubné: Zavadil - Droběna, Moravčík, Krejčiřík, Havlík - Ševčík V., Haloda, Jirásek, Železník - Rybenský, Kovařík.

Sestava Slavkova: Čačala - Dočkal, Kužel, Krajcar, Pavlica - Šimčík, Barot, Janečka, Hasilík - Kotas, Ponížil.

Střídali: Valach, Bačinský, Hanzlík, Ševčík K., Běťák - Urbánek M., Darebníček, Urbánek L., Urban, Palička.

Rozhodčí: Zapletal.

Hodnocení trenéra Jaroslava Silného:

Nedělní zápas nás již podruhé nezastihl v optimální formě. První polovinu poločasu jsme sice soupeře drželi na jeho polovině, ale bohužel bez brankového efektu a tak se stalo to , co přišlo a soupeř z prvního vážného ohrožení naší branky skóroval z trestného kopu. Do poločasu ještě zvýšil na poločasových 0:2.

Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit aktivně, ale opak byl pravdou a opět se měnilo skóre v náš neprospěch 0:3. Od této chvíle byl Slavkov všude rychleji, lépe kombinoval a vytvářel si brankové příležitosti. Navíc ještě dvě z nich využil na konečných a hrozivých 0:5.

Poslední dva zápasy jsme dali pouze jednu branku a devět jsme inkasovali, což musíme zlepšit a připravit se na další utkání ve Skašticích tak, abychom konečně bodovali.