Není většího derby Okresního přeboru. Již v neděli 14.4. 2019 od 15:30 hod. se muži FK Lubná 1959 postaví lídrovi soutěže TJ Těšnovice ...

11.04.2019 19:54

TJ Těšnovice vs. FK Lubná 1959

Neděle 14.4. 2019 15:30 hod.

Rozhodčí: Skyba

 

     Není většího derby Okresního přeboru, než toho, mezi odvěkými rivaly z Lubné a Těšnovic. Nesmiřitelní a odvěcí soupeři. Mužstva s fotbalovými osobnostmi na obou stranách. 

     Tentokrát však stojí mužstva na opačných koncích tabulky. Zatímco muži FK Lubná se od počátku sezóny spíše trápí, hledají svůj herní rytmus, jsou na chvostu tabulky a bojují o záchranu (13. místo s 16 body). TJ Těšnovice mají naproste jiné problémy (1. místo s 37 body). Po minulém kole, kdy Těšnovice vyhrály na půdě nepřijemného Komárna 1:0, poskočili na první místo, se rvou se Zdounkami o postup do 1.B třídy. Lubná v minulém kole splnila roli favorita a povinně porazila poslední Chvalčov 5:0. Tentokrát ji však čeká tvrdý oříšek na půdě rozjetých Těšnovic.

     Nicméně muži FK Lubná mají hodně kvalitní kádr, který aktuálním výsledkům naprosto neodpovídá. V Těšnovicích se začíná od nuly a teprve až po 90. minutách se ukáže, kdo byl kvalitnějším mužstvem. Lubná však bude muset proti rozjetému soupeři předvést nadstandartní a bojovný výkon. 

     V tomto utkání se bude rozhodně na co dívat a hráči obou mužstev si rozhodně nic nedarují. Lubné se po jednozápasové stopce vrací Peťa Chyla. V bráně nastoupí bouřlivák Kuba Marák. A v útoku se můžeme těšit na legendu Davida Bačinského. Na straně Těsnovic lze vyzdvihnout brankáře Filipa Zavadila, univerzála Jirku Pluhaře a snajpra Jirku Maláta. 

     Tohle utkání nabídne totální fotbal, důrazné souboje, pohledné akce, góly a fotbalové individuality na obou stranách. Atraktivnější duel si z víkendového programu již nelze vybrat !

     Vyzvýváme všechny fanoušky lubenského fotbalu: ,,Přijeďte podpořit svůj tým v tomhle třaskavém derby, a povzbudit fotbalisty, kteří Vás potřebují, jako svého 12 hráče" ;)