Nová sezona už klepe na dveře

03.08.2021 10:33

Už tento víkend se rozběhne kolotoč zápasů okresního přeboru. Ten doznal hned několika změn. O soutěž výš se posunuly Zborovice. Naopak dobrovolný přesun do III. třídy čeká tým Komárna a Tučap. Novými účastníky okresního přeboru jsou tak rezervy Kroměříže a Morkovic současně se Spartakem Hulín.

 

Čeká nás tedy bezesporu velmi zajímavá sezona. Všichni doufáme, že po dvou nepovedených letech bude dohrána. 

 

Naše mužstvo se v prvním ostrém utkání představí v Lutopecnách již tuto něděli 8. 8. 2021 v 17:00 hod. Hlavním rozdhočním tohoto utkání bude pan Pavel Mucha. 

 

Naše mládež pokračuje ve spolupráci s týmem FC Kvasice a do nového ročníku byly přihlášeny tři mládežnické kategorie. Konkrétně mladší přípravka, starší přípravka a starší žáci. Mládež rozhehraje nový ročník okresního přeboru o víkendu 28. a 29. 8. 2021. Všechny kategorie se shodně utkají s týmem Koryčan, utkání se odehrají na hřišti ve Kvasicích.