Povinná výhra mužů FK Lubná 1959 proti TJ Chvalčov...

FK Lubná 1959 vs. TJ Chvalčov 5:0 (3:0)

Branky: Horák 3, Scholz, Rybenský (p)

Rozhodčí: Zakopal

Diváci: 101

Komentář k utkání trenérem Br. Železníkem: ,, Zápas pro nás začal dobře. Do vedení jsme šli už v první minutě. Do poločasu jsme přidali ještě dvě krásné branky. Další šance zůstaly nevyužity. Soupeř nás v prvním poločase v podstatě neohrozil. Na začátku druhé půlky jsme se dostali do čtyřbrankového vedení, když zimní posila Horák završil hattrick. Zbytek zápasu se spíše dohrával. Trochu mě mrzí, že jsme po čtvrté brance polevii a začali hrát prakticky v tréninkovém tempu. Soupeř se poté dostal několikrát na dostřel naší branky. S samotmén závěru upravil na konečných 5:0 z penalty Rybenský."

Komentář k utkání hráčem Jiřím Trňákem: ,,K zápasu můžu říct jen tolik, že na naši hře se opět podepsala absence dvou klíčových hráčů ,,Ronalda a Messiho". Průběh hry a výsledek mohl vypadat docela jinak. Lubné gratuluji ke třem bodům a nejrychlejšímu gólu, co jsem kdy viděl."

Sestava Lubné: Marák - Mynář, Havlík I., R. Havlík, Rybenský, Kulcsar, Scholz, Sládeček, Horák, Železník, Kašík O.; Střídali: Moravčík, Dubina

Sestava Chvalčova: Janek - Balvín, Marek, Něstrelijajev, Pávek, Podola, Targoš, Šico, Trnčák, Zmeškal, Červinka.; Střídali: Kurfurs, Š