První letošní ztráta mužů

01.09.2015 14:15

 

MUŽI

TJ Zdounky - FK Lubná 1959 4:1 (2:1)

 

 

Branky:  40., 89. Doleček 2, 42. Věžník, 63. Rokos - 26.  Jirásek.

Sestava Zdounek: Zapletal - Buša, Pekotr, Marek, Doleček - Adamík, Sigmung, Rokos, Jelínek - Věžník, Navrátil.

Sestava Lubné: Zavadil - Droběna, Krejčiřík, Moravčík, Běťák - Železník, Valach, Jirásek, Ševčík V. - Kovařík, Rybenský.

Střídali: Kyrcz, Červík - Haloda, Ševčík K.

Rozhodčí: Tříska (Chropyně).

 

Hodnocení trenéra Jaroslava Silného: 


"Nedělnímu zápasu předcházely dvě pěkné události. První: Jirkovi Jiráskovi se narodila dcerka - všichni přejeme hodně zdraví a radosti do života Elišce i mamince. Druhá: Kuba Musil se nám oženil - také jemu a jeho manželce přejeme vše nej.....v jejich společné cestě životem."

"Třetí událost již tak příjemná nebyla. Zápas ve Zdounkách začal od obou soupeřů opatrně. Jako první se osmělili domácí a v úvodu byli aktivnější. Od 20.  minuty se probudilo i naše mužstvo a vytvořilo si několik šancí, z nichž proměnilo jedinou. Po kombinaci Železníka s Rybenkým přišel centr a Jirásek v 27. minutě oslavil narození dcery brankou hlavou 0:1. Téměř celý zbytek poločasu jsme měli utkání pod kontrolou, až na poslední  dvě minuty !!!!!   Domácí  totiž z rychlého brejku v 43.  minutě  vyrovnali na 1:1 a navíc v 45. minutě otočili na 2:1 ."

"Druhý poločas domáci dobře bránili a vyráželi k rychlým brejkům. Z jednoho z nich v 56. minutě navýšili skóre na 3:1. V 90. minutě jsme si vypili kalich hořkosti do dna a inkasovali jsme ne konečných 4:1.  Prohra byla sice dost krutá, ale zasloužená."

"Dnešní zápas se nám hodně nepovedl. Věřím, že v neděli doma odčiníme porážku i výkon proti mužstvu Slavkova  a omluvíme se tak divákům a oslavíme .......... co jsme měli slavit v neděli."