Report k utkáním starší přípravky, Lubná vs. Loukov 9:6 (4:4), Lubná vs. Pravčice 4:9 (2:2)...

08.05.2018 10:47

Lubná vs. Loukov 9:6 (4:4) 

Branky: Gabrhelík M. 7, Mynář 1, Večerková L. 1.

Sestava: Polišenský ,Večerková, Mynář, Brázdil, Škrabal, Gabrhelík

Střídali: Večerka, Mazel, Hladný, Veselý


Kometnář k utkání trenérem Jaroslavem Škrabalem: "Hodně těžký soupeř nás čekal. Ihned v úvodu nás dostal do vedení Gabrhelík, který načal svoje střelecké galapředstavení. Soupeř nás trestal z každé šance, kterou si vypracoval a otočil během chvilky na 1-2. Poté nás opět Gabrhelík dvěma brankami dostal do vedení a do poločasu padly další tři branky a stav byl nerozhodný 4-4. V další části hry, hráči splnili taktiku a bojovali. Vyplatilo se! Gabrhelík dalšími dvěma trefami uklidnil naše mužstvo .Poté Mira Mynář šikovnou střelou oklamal brankáře hostů a zvýšil skóre. Hosté se nevzdávali a snížili. Musím uznat sílu soupeře, hráli výborně a řekl bych,že byli spíše smolným než horším mužstvem. Zápas uzavřela hezká střela naší kapitánky Večerkové, která tak zpečetila naše vítězství.
Musím pochválit celé mužstvo za bojovnost a předvedenou hru. Jen tak dále!"

 

 

Lubná vs. Pravčice 4-9 (2-2) 

Branky: Gabrhelík Matyáš 4

Seatava: Polišenský, Mynář,Brázdil, Gabrhelík, Škrabal, Veselý 

Sřídali: Mazel,Hladný,Skácelová.

 

Komenář k utkání trenérem Jaroslavem Škrabalem: "Zápas se mi špatně hodnotí,protože výsledek neodpovídá dění na hřišti.V hodně okleštěné sestavě jsme se brzy dostali do vedení.Soupeř většinu zápasu dotahoval.Za stavu 3-2 pro nás jsme měli několik šancí,ale nepodařilo se nám je proměnit.Bohužel pro nás jsme odpadli fyzicky a soupeř nás za to během deseti minut potrestal pěti goly.Chtěl bych vyzdvyhnout výkon M.Gabrhelíka,který odehrál opět výborný zápas a soupeři ho nešetřily a utrpěl spoustu šrámů."