El Clásico Okresního přeboru je opět tady, dnes od 16:30 hod. se postaví Lubná lídrovi soutěže Těšnovicím...

22.08.2016 16:30

 

FK Lubná 1959 vs. TJ Těšnovice

Neděle 21.8. 2016, 16:30 hod.

Rodhodčí: Caletka Bedřích, Voříšek Jaroslav, Kaňa Martin

Už ve třetím kole se proti sobě postaví odvěcí a nesmiřitelní rivalové z okresního přeboru. Zatímco hráči Lubné začali novou sezónu rozpačitě, když po dvou kolech nezískali ani bod a střelecky se trápí. Těšnovice mají 6 bodů za dvě výhry a v tabulce jsou na prvním místě. I střelecky se Těšnovicím daří a mají na svém kontě už 8 vstřelených branek a pouze 2 inkansované. Lubná bude muset předvést nadstandartní a bojovný výkon, pokud bude chtít uspět proti tak silnému a rozjetému soupeři.

 

V dnešním utkání se bude rozhodně na co dívat a hráči obou mužstev si rozhodně nic nedarují. Lubnou dnes posílí uzdravený brankář, lubenský bouřlivák Jakub Marák. Kolem něj se postaví omlazené mužstvo o stopera Kašíka a útočníka Sládečka. Těšnovice naopak táhnou osobnosti jako Potočný, Pluhař, Pochylý, kteří své mužsvto dirigují a navíc střílí důležité branky.

 

Důrazné souboje, pohledné akce, pěkné góly, fotbalové individuality na obou stranách. Podobně kvalitní, napínavé a každým coulem atraktivní duel můžete přijít shlédnout osobně už dnes odpolednene na hřiště Na rybníčkách do Lubné.

 

Vyzýváme všechny fanoušky Lubné, aby našim borcům vytvořili bouřlivé domácí prostředí a byli jim v tomto derby dvanáctým hráčem !!!