Muži si připsavli šesté vítězství v řadě

19.10.2015 10:35

 

MUŽI

FK Lubná 1959 - TJ Počenice-Tetětice 3:2 (2:1)

Branky: 20., 81. Skácel, 41. Rybenský - 21. Tesák, 47. Šimčík.

Sestava Lubné: Blažek - Droběna, Krejčiřík, Jirásek, Železník - Rybenský, Moravčík, Vojtášek, Scholz - Haloda, Skácel.

Sestava Počenic: Harásek - Tesař, Klapil, Zbořil V., Juřena - Hrušák, Barnet, Bareš, Štolfa - Šimčík, Tesák.

Střídali: Ševčík V., Havlík, Běťák, Ševčík K., Valach - Zbořil H., Jánský, Vlha, Cigánek.

Rozhodčí: Zbyněk Tříska.

 

Hodnocení trenéra Jaroslava Silného:

" Utkání s nováčkem soutěže Počenicemi nebylo vůbec jednoduché, tak jako všechna naše utkání na domácím trávníku. Zatím se nám doma moc nedaří co se týče fotbalovosti, ale zase se nám daří naplno bodovat. Výhry jsou sice vydřené, za což patří hráčům poděkovaní, ale na druhou stranu chtějí naši fanoušci vidět i pěkný fotbal, což se jim do budoucna budeme snažit vyplnit.

Zápas jsme začali celkem dobře, ale náš problém je proměňování šancí. Je dobré, že se do nich dostáváme a věříme, že je začneme i proměňovat. Do 21. minuty držel Počenice nad vodou jejich brankář, který zneškodnil několik gólových příležitostí až na tu poslední, kdy Vojtášek zatáhl míč a předal ho Skácelovi, který se nemýlil - 1:0.

Bohužel hned z následujícího útoku hosté po chybě naší obrany vyrovnali na 1:1. Od této doby se zápas odehrával spíše ve středu hřiště až do 42. minuty, kdy aktivní Haloda utekl obraně a předložil míč Rybenskému, který po 150-ti letech konečně skóroval - 2:1. Tak skončil i poločas.

Druhý poločas jsme nastoupili aktivně a díky této aktivitě v 46. minutě soupeř vyrovnal staříčkem Petrem Šimčíkem na 2:2. Od této branky měla naše hra spoustu nepřesných přihrávek, nakopávaných míčů a chyb, které soupeř nepotrestal. Naše mužstvo si vytvořilo nějaké brankové příležitosti, ale opět skvělý brankář hostů byl vždy na místě. Když obě dvě mužstva pomýšlela na dělbu bodů a následné pokutové kopy, probudil se kanonýr Skácel a v 79. minutě nechytatelnou střelou z 11,5 m otočil skóre v náš prospěch. Hosté měli snahu vyrovnat, ale naše mužstvo a úbytek jejich sil jim to již nedovolil.

Bereme 3 body a v budoucnu musíme zapracovat na větší kvalitě všech fotbalových činností, které chceme předvést již příští týden v Němčicích u soupeře, který je tabulkově nad námi. "