Sládeček hattrickem sestřelil Loukov, FK Lubná 1959 vyhrála na hřišti v Bařicích 4:0...

05.04.2018 20:06

FK Lubná 1959 vs. TJ Loukov 4:0 (3:0)

Branky: Karel Sládeček 3, Železník

Hřiště Bařice

Sestava Lubné: Marák - Havlík R., Havránek, Kašík T., Rybenský - Kulcsar, Moravčík, Scholz, Železník - Sládeček, Bačinský. Střídali: Havlík I., Ševčík V., Andrýsek J.

Jakub Musil, člen výboru Lubné: „Bylo to klasické první utkání na přírodní trávě. Na hřišti bylo plno osobních soubojů a nepřesností. Do přestávky jsme díky hattricku Sládečka přinesli klid do našich řad.Další šance našeho týmu zůstaly nevyužity. Hosté vyhrávali osobní souboje, k ohrožení naší branky se však nedostali. Ve druhé půlce měla hra podobný obraz. Hosté si za celý zápas vypracovali jedinou šanci, kterou byla zahozená penalta. My jsme naopak trestuhodně zahodili snad osm dalších tutových šancí. Hosté odjeli díky našim střelcům s milosrdným výsledkem 4:0.“