Stejné chyby v defenzivě, další pětka...

09.06.2014 09:06

 

MUŽI

TJ Zdounky - FK Lubná 1959 5:2 (2:2)

Branky Lubné: Haloda, Otýpka.

Sestava Lubné: Blažek - Droběna, Běťák, Valach, Havlík - Rybenský, Haloda, Scholz, Ševčík V. - Kroupa, Otýpka.

Střídali: Kulcsár, Piškula, Ševčík K.

Rozhodčí: Tříska.

 

Lubná vstoupila do utkání výborně a hned v úvodu se prosadil po zpětné přihrávce od Otýpky nestárnoucí matador Haloda. Ostrou přízemní střelou prostřelil vše co mu stálo v cestě. Lubná se však z gólu radovala jen chvíli. Jako přes kopírák z minulého týdne proti Kyselovicím. Rohový kop, centr do šestnáctky, mezi třemi bránícími fotbalisty Lubné srovnal z malého vápna domácí útočník. Vyrovnávací gól Lubnou jako v minulém utkání otřásl. Některé hráče přestalo utkání bavit a po hřišti se jen ploužili. Ještě hůře bylo, když Zdounky navýšili vedení na 2:1. Po nedůsledném bránění u autové čáry přišel centr a jediný zdounecký fotbalista poslal mezi dvěma obránci a přihlížejícím golmanem Blažkem z malého vápna opět hlavou míč do sítě. Černé chvilky pro fanoušky Lubné, kterých přijelo do Lubné na dvě desítky.  I tak se podařilo Lubné alespoň srovnat, když po chybě domácího brankáře, dorazil do prázdné brány Otýpka. Lubná si v první půli další výraznou příležitost nevypracovala. Naopak Zdounky hrozily z každého centru před bránu a vše kolem vápna smrdělo další brankou.

 

Do druhé půle se šlo pod žhnoucím sluncem za remízového stavu. Lubná se snažila, ale dopředu byla bezzubá. Naopak domácí zlobili čím dál častěji. Po nedůrazu lubenské obrany se dostal ke střele hráč domácích, který z 20-ti metrů s přispěním teče lubenského obránce poslal Zdounky šťastně do vedení. Po třetí brance Zdounky zcela ovládly hru a Lubnou do ničeho nepustily. Navíc přišly další dva hřebíčky do rakve lubenských fotbalistů v podobě dvou dalších branek. Po jednom z mnoha prohraných soubojů na středu hřiště se dostal za beky k samostatnému úniku domácí útočník a nekompromisně prostřelil lubenského Blažka. Třetí branka přišla v závěru, opět po standartní situaci. Lubná tak pokračuje v jarním rozdávání bodů a obdarovala dalšího soupeře třemi body.

 

Podobně jako v předchozích utkáních Lubná začala velice dobře, dostala se do vedení, ale hloupé a laciné góly natolik mužstvo srazí, že už nemá psychické síly na otočení skóre. Když k tomu přičteme i nevyrovnané výkony většiny fotbalistů současného kádru, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledky.

 

Bodové hodnocení hráčů nalzenete zde: hodnocenizdounky.pdf (200900)