Víkendový program

04.10.2013 12:41

TJ Pilana Zborovice - FK Lubná 1959

Neděle 6.10.2013, 15:00 hod.

Rozhodčí: Caletka

 

K dalšímu mistrovskému utkání v neděli zajíždí lubenské A-mužstvo k malému derby do Zborovic. Tento již tradiční souboj se odehraje na zborovickém letišti již od 15 hodin. Náš nedělení soupeř se poroučel z I.B třídy o rok dříve než Lubná. V loňské sezoně obsadil 5. místo se ziskem 38 bodů. Tento počet bodů získal za 10 vítězství a 8 remíz. V mužstvu Pilany působí nejeden kamarád našich fotbalistů a oba soupeři se velmi dobře znají, z tohoto pohledu půjde určitě o velmi zajímavé utkání. Letos jsou Zborovice na 8. místě tabulky s 9 body, které získaly za 3 vítězství. Mají ovšem o zápas méně, když souhlasily s přeložením utkání proti rezervě Kroměříže. Na domácím hřišti letos Pilana odehrála zatím 4 utkání, ve který získala 6 bodů. V prvním domácím utkání náš soupeř podlehl Morkovicím B 3:0, ve druhém naopak deklasoval v hodovém derby sousední Zdounky v poměru 6:0. Ve třetím domácím utkání Zborovice podlehly 4:1 Zářičí a v dalším domácím utkání porazily Ludslavice 3:0. V minulém kole Zborovice prohrály na Rusavě vysoko 7:2. Poslední vzájemné souboje mezi Lubnou a Zborovicemi proběhly v sezoně 2011/12 ještě v I.B třídě. Oba vzájemné souboje v této sezoně skončily shodně 1:1. Lubná přicestuje do Zborovic bez vykartovaného probuzeného šutéra Adama Roseckého, ovšem s odhodláním a touhou natáhnout sérii neporazitelnosti na 10 zápasů v řadě. V neposlední řadě se svěřenci Petra Skypaly budou chtít určitě udržet na prvním místě tabulky a získat další tři důležité body. Zajímá vás jestli se fotbalisti Lubné povezou dále na vítězné vlně? Přijeďte se přesvědčit na vlastní oči a podpořte je v tomto utkání!!!

 

Bivoj Bařice - FK Lubná 1959 "B"

Sobota 5.10.2013, 15:00 hod.

Rozhodčí: Rosický

 

K derby zápasu zajíždí Benfika již v sobotu do blízkých Bařic. Toto utkání bude bude určitě velmi zvláštní zejména pro trojici lubenských hráčů, kteří ještě v loňské sezoně nastupovali v dresu Bivoje. Jak jistě víte jedná se o Miru Konečného, Lubu Šenkýříka a Jardu "Lasičku" Mlčocha. Tento souboj by měl být vzhledem k postavení obou mužstev v tabulce jednoznačnou záležitostí. Benfika je na 7 místě, Bařice na místě posledním se ziskem 0 bodů. Ale všichni dobře víme, jak to v těchto derby zápasech chodí. Bařicím se tuto sezonu ještě nepodařilo získat ani bod, naše rezerva jich získala již 12. V minulém kole Lubná doma podlehla Litenčicím 4:2, což budou chtít svěřenci Petra Ančince určitě napravit. Bařice v minulém kole prohrály 2:0 v Dřínově. Tento zápas tedy slibuje velmi zajímavou podívanou Přijeďte již zítra podpořit Benfiku v tomto derby a zpříjemněte si tak sobotní odpoledne!!!

 

Mladší žáci

TJ Zdounky - FK Lubná 1959

Neděle 6.10.2012, 10:00 hod.

 

K dalšímu utkání nastoupí i naši nejmenší fotbalisté. Tentokrát zajíždí do nedalekých Zdounek. Naši mladší žáci se díky kontumaci utkání v Kroměříži dostali na krásné 2. místo v tabulce. Jejich nedělní soupeř je na místě 6. Věřme, že naše naděje zopakují dobrý výkon z minulého týden a získají tak další 3 bodíky. Přijeďte podpořit naše žáky do nedalekých Zdounek v neděli odpoledne, oni se vám za to určitě odvděčí obětavým a kvalitním výkonem.