Víkendový program

11.10.2013 11:55

FK Lubná 1959 - FC Morkovice "B"

         

Neděle 13.10.2013, 14:30 hod.

Rozhodčí: Žigmund (Kroměříž)

K dalšímu přímému souboji o první místo v tabulce nastoupí na domácím trávníku A-mužstvo tuto neděli. Dalo by se říct, že se jedná šlágr podzimní části okresního přeboru. Půjde již o druhý domácí zápas v řadě, ve kterém hraje první a druhý celek tabulky. Z tohoto pohledu bude mít toto utkání fanouškovi určitě co nabídnout.  Náš nedělní soupeř získal v letošní sezoně zatím 19 bodů v 8 zápasech. V minulém kole přišel o letošní neporazitelnost, když podlehl doma Rusavě. V ostatních zápasech této sezony rezerva Morkovic 6x zvítězila a 1x remizovala. Náš dnešní soupeř ztratil v letošní sezoně body zatím pouze při domácí remíze s Kyselovicemi a v již zmíněném minulém kole. Naopak vítězně pro Morkovice skončila utkání proti Zborovicím, Střílkám, Zdounkám, Ludslavicím, Slavkovu a rezervě Kroměříže. V loňské sezoně obsadily Morkovice „B“ konečné 3. místo se ziskem 51 bodů.Co více dodat, vítěz tohoto utkání se usadí v čele průběžného pořadí okresního přeboru. Toto utkání by tedy mělo být ozdobou podzimní části sezony. Svěřenci Petra Skypaly zatím drží sérii 10-ti soutěžních zápasů v řadě bez prohry a zároveň jsou jediným týmem okresního přeboru, který letos ještě neprohrál. Věřme tedy, že hlasivky všech lubenských fanoušků pomůžou domácím borcům tuto sérii protáhnout a Lubná zůstane v čele tabulky. Vyzýváme tímto všechny fanoušky, aby přišli povzbudit domácí fotbalisti v tomto sledovaném utkání!!!

 

FK Lubná 1959 "B" - FC Ajax Bezměrov

             

Sobota 12.10.2013, 14:30 hod.

Rozhodčí: Vybíral (Kroměříž)

K dalšímu domácímu utkání nastoupí Benfika v sobotu na domácím pažitu proti 3. celku tabulky z Bezměrova. Ajax již dlouhodobě předvádí kvalitní výkony v této soutěži, proto toto utkání slibuje velmi zajímavou a snad útočnou podívanou. V letošní sezoně se Bezměrov musí obejít bez kanonýra Zavřela, který hostuje ve Kvasicích. Zatím to ovšem na výkonech bývalých svěřenců exlubenského kouče Libora "Fóňaly" není nijak zvlášť poznat. Ajax v letošní sezoně nasbíral zatím 21 bodů za 7 vítězství a dvě prohry. Na vedoucí rezervu Zborovic ztrácí 4 body. V minulém kole Ajax porazil doma Dřínov 3:0. Benfika přivezla hladké vítězství z derby, ve kterém v Bařicích zvítězila 1:6. Naše rezerva se nachází na 6. místě s 15 body. Svěřenci Petra Ančince se v tomto utkání budou chtít přiblížit špici tabulky. Budou k tomu ovšem potřebovat podporu vás všech. Shlédněte toto utkání již v sobotu odpoledne!!! 

 

Mladší žáci

Sokol Rymice - FK Lubná 1959

        

Neděle 13.10.2013, 10:00 hod.

K druhému utkání na hřišti soupeře v řadě nastoupí i naši nejmenší fotbalisté. Tentokrát cestují k utkání do Rymic povzbuzeni velmi dobrým výkonem minulého kola ze Zdounek. Tam dokázali naši žáci jasně zvítězit 1:5 a dostali se tak na krásné 1. místo v tabulce. Náš nedělní soupeř je na 3. místě s 10 body. Na Lubnou ztrácí 2 body, v tomto utkání se tedy také bude bojovat o průběžné první místo v tabulce. Rymice doma v minulém kole zvítězili 3:0 proti Dřínovu. V tomto utkání budou naši nejmenší fotbalisti potřebovat hlasivky fanoušků jako nikdy před tím. Vyjádřete jim tak svou podporu a přijeďte jim fandit v neděli dopoledne v přímém souboji o čelo tabulky!!!