Víkendový program

18.10.2013 06:37

SK Kyselovice - FK Lubná 1959

Neděle 20.10.2013, 14:00 hod.

Rozhodčí: Skyba

 

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždí A-mužstvo Lubné v neděli do Kyselovic, kde změří síly s 6-ti násobným vítězem Poháru OFS Kroměříž. Svěřenci Petra Skypaly budou chtít v tomto utkání odčinit prohru z minulého kola, kdy doma podlehli v přímém souboji o první místo tabulky rezervě Morkovic. Kyselovice se aktuálně nachází na 10. místě tabulky se ziskem 12 bodů. Tento počet bodů náš nedělní soupeř získal za 3 vítězství a 3 remízy. Podle skóre 29:28 leze soudit, že Kyselovice praktikují velmi otevřený styl hry. V letošní sezoně se náš soupeř rozjížděl poměrně pomalu. První bod zaznamenaly Kyselovice až ve 3. kole, když po úvodních dvou prohrách (Němčice a Zborovice) vyválčily bod na horké půdě Morkovic za remízu 3:3. Vítězství se náš soupeř dočkal až v kole 5., když doma přehrál Zdounky těsně 3:2. Ovšem v posledních 4 utkáních Kyselovice nepoznaly pocit porážky. Po domácí remíze proti Zářičí přivezly bod také z Kroměříže. Ve dvou posledních utkáních se v Kyselovicích asi probudili střelci, protože v nich nastříleli 12 branek. Kyselovice nejprve doma rozstřílely poslední Ludslavice 7:2 a v minulém kole jasně vyhrály na hřišti Rusavy 5:1. Úvod sezony se tedy našemu nedělnímu soupeři přísliš nepovedl, ale z posledních výsledků je vidět jak šly jejich výkony rapidně nahoru. Partu okolo Petra Skypaly tedy v neděli rozhodně nečeká lehký úkol. Kyselovice v loňské sezoně obsadily 10. místo s 32 body. Poslední vzájemné souboje mezi Lubnou a Kyselovicemi se odehrály v sezoně 2007/8, kdy Lubná postupovala do I.B třídy. Na lubenském pažitu tehdy Lubná vyhrála 2:0, v Kyselovicích vstřelily lubenští fotbalisté o jednu branku více a vyhráli 3:0. Čeká nás tedy velmi zajímavé a těžké utkání. Lubná přijede do Kyselovic určitě jako favorit, ovšem tato role bývá mnohdy velmi ošemetná. Věřme tedy, že Lubná toto utkání zvládne a přiveze další tři body ze hřiště soupeře, kde ještě letos nepoznala pocit porážky. Přijeďte všichni podpořit lubenské fotbalisty v tomto zápasu a vytvořte podobně skvělou atmosféru jako při minulém domácím utkání!!!

 

FC Kvasice "B" - FK Lubná 1959 "B"

Sobota 19.10.2013, 14:00 hod.

Rozhodčí: Tříska (Chropyně)

 

K derby utkání zajíždí do sousedních Kvasic již v sobotu naše Benfika. Toto utkání slibuje velmi zajímavou podívanou i z toho důvodu, že mezi hráči i vedením obou táborů panuje především v poslední době velmi přátelská atmosféra. Pro některé členy lubenského vedení se již tradičně stávají výlety do Kvasic osudnými :-). Mimo jiné mezi těmito kluby proběhla v letní přestávce nejedna hráčská výměna. Jak jistě víte, bývalý kouč kvasické rezervy Petr Skypala letos působí jako lodivod lubenského A-mužstva. Svěřenci Petra Ančince se nachází na 7. místě s 15 body, domácí na místě 9. se ziskem 8 bodů. Lubenská rezerva má ovšem o dva zápasy méně z důvodu odložení utkání kvůli nezpůsobilému terénu. Kvasice v letošní sezoně dokázaly 2x zvítězit, bylo to proti Bařicím a Zlobicím. Rezerva Kvasic se před touto sezonou netajila postupovými ambicemi, při pohledu na aktuální tabulku se ovšem zdá tento stanovený cíl přinejmenším jako utopie. Rezerva Kvasic letos stihla kromě nepřesvědčivých výsledků uskutečnit také výměnu trenéra, několik hráčů bylo také z kádru vyřazeno. V minulém kole Kvasice prohrály 4:3 v Dřínově. Lubná měla zásluhou podmáčeného terénu nucené volno.  V loňské sezoně Lubná dokázala na půdě Kvasic zvítězit 2:1, v domácím utkání naopak dominovaly Kvasice, když v Lubné zvítězily 4:2. Toto utkání slibuje již tradičně velmi zajímavou podívanou a snad i kvalitní fotbal. Přijeďte si zpříjemnit sobotní odpoledne a podpořte lubenskou Benfiku v tomto derby!!!

Mladší žáci

FK Lubná 1959 - Sokol Dřínov

Neděle 20.10.2013, 10:00 hod.

 

K dalšímu utkání nastoupí i naše nejmenší nadějě. Po těsné prohře z minulého kola v Rymicích tentokrát změří síly s mladšími žáky z Dřínova. Naši mladší žáci jsou aktuálně na 4. místě s 12 body, náš soupeř je na 6. místě se 3 body. V letošní sezoně se tito soupeři již jednou potkali. Bylo to hned v úvodním kole a naši nejmenší dokázali v Dřínově zvítězitl 4:1. Za Lubnou skóroval Sládeček, Šiška, Kocíán a Daňková. Věřme, že naši mladí fotbalisté navážou na předešlé kvalitní výkony a připíšou si tak další tři bodíky. Opět vyzýváme všechny fanoušky i fotbalisty dospělé kategorie, aby přišli "sportovně" povzbudit naše nejmenší fotbalisty v neděli dopoledne. Pomozte vytvořit skvělou domácí atmosféru a vyjádřete našim dětem svou podporu. Ukažte všichni, že Vám budoucnost lubenského fotbalu není lhostejná a přijďte naše žáky podpořit v co nejhojnějším počtu!!!