Víkendový program

25.10.2013 13:52

FK Lubná 1959 - TJ Zdounky

 Neděle 27.10.2013, 14:00 hod

Rozhodčí: Panáček (Chropyně)

 V něděli nastoupí lubenské A-mužstvo k poslednímu domácímu utkání podzimní části sezony. V něděli se odehraje na hřišti "Na rybníčkách" již tradiční derby mezi soupeři, kteří se velmi dobře znají. Utkání mezi Lubnou a Zdounkami mělo vždy náboj, ať už šlo o vzájemný souboj v okresním přeboru nebo v I.B třídě. Zdounky (stejně jako Lubná) v loňské sezoně sestoupily z I.B třídy. Letos Zdounky dokázaly 4x zvítězit (Němčice, Střílky, Ludslavice, Rusava), 3x remizovat (Loukov, Slavkov, Zářiči) a 4x odcházely ze hřiště poraženy (Zborovice, Morkovice B, Kyselovice a Kroměříž B). Aktuálně se nachází na 10. místě se ziskem 15 bodů. Na hřištích soupeřů letos náš dnešní soupeř odehrál 6 utkání a získal v nich 8 bodů za 2 vítězství (Střílky, Ludslavice) a 2 remízy (Loukov, Zářičí). Ve Zborovicích a v Kyselovicích Zdounky letos nechaly všechny body. Zdounkám se začalo mnohém lépe dýchat hlavně po dvou posledních utkáních, v nichž získaly 6 bodů. Nejprve v dramatickém utkání zvítězily 3:2 v Ludslavicích a v minulém kole doma porazily Rusavu. Nedělní zápas tedy slibuje velmi zajímavou podívanou. Domácí hráči mají ovšem po minulém kole co napravovat. Věříme tedy, že utkání zvládnou a omluví se tak fanouškům za výkon z minulého kola. Lubenští fanoušci si za svou podporu a přízeň, kterou vyjadřují po celou letošní sezonu, zaslouží v posledním podzimním domácím utkání tříbodový výkon. Přijďte v co nejhojnějším počtu podpořit svěřence Petra Skypaly ve sledovaném derby!!!

 

Sokol Zlobice - FK Lubná 1959 "B"

Sobota 26.10.2013, 14:00 hod.

Rozhodčí: Rosický

K poslednímu venkovnímu utkání podzimní části sezony zajíždí v sobotu Benfika do Zlobic. Sobotní soupeř se aktuálně nachází na 11. místě se 4 body. Tento počet bodů Zlobice získaly za jedno vítězství a jednu remízu. Plichtu Zlobice uhrály v minulém kole doma s Dřínovem. Zatím jediné letošní vítězství si náš soupeř připsal za těsnou výhru 3:2 v Bařicích. Svěřenci Petra Ančince v minulém kole získaly bod za remízu 3:3 v Kvasicích. V tomto utkání je rezerva Lubná favoritem. Věřme tedy, že naši borci tuto úlohu splní a přivezou ze Zlobic tři body. Přijeďte naše fotbalisty podpořit v tomto zajímavém utkání.

 

 FK Lubná 1959 "B" - FC Ajax Bezměrov

             

Pondělí 28.10.2013, 14:00 hod.

Rozhodčí: Vybíral (Kroměříž)

K druhému utkání během 3 dnů nastoupí Benfika v pondělí  na domácím pažitu proti 3. celku tabulky z Bezměrova. Ajax již dlouhodobě předvádí kvalitní výkony v této soutěži, proto toto utkání slibuje velmi zajímavou a snad útočnou podívanou. V letošní sezoně se Bezměrov musí obejít bez kanonýra Zavřela, který hostuje ve Kvasicích. Zatím to ovšem na výkonech bývalých svěřenců exlubenského kouče Libora "Fóňaly" není nijak zvlášť poznat. Ajax v letošní sezoně nasbíral zatím 24 bodů za 8 vítězství a dvě prohry. Na vedoucí rezervu Zborovic ztrácí 5 bodů (má však o tento zápas méně). V minulém kole Ajax porazil doma Šelešovice 4:2.  Naše rezerva se nachází na 6. místě s 16 body. Svěřenci Petra Ančince se v této dohrávce budou chtít přiblížit špici tabulky. Budou k tomu ovšem potřebovat podporu vás všech. Shlédněte toto utkání již v pondělí odpoledne!!! 

 

Mladší žáci

TJ Lutopecny-Měrůtky - FK Lubná 1959

Neděle 27.10.2013, 11:30 hod.

V podstatě přímý souboj o první místo v tabulce čeká naše nejmenší fotbalisty v neděli, když zajíždí na půdu Lutopecen. Ty mají v aktuální tabulce o jeden bod méně než naši nejmenší fotbalisté, kteří jsou momentálně na krásném prvním místě. Tito dva soupeři se již v letošní sezoně jednou potkali. Bylo to v druhém kole, když Lutopecny v Lubné zvítězili 2:0.  Věřme, že v nedělním utkání budou naši žáci úspěšnější a utrvrdí tak své první místo v tabulce a současně tak Lutopecnám vrátí domácí porážku. Přijeďte podpořit naše mladší žáky v tomto zajímavém souboji a vyjádřete jim tak svou podporu!!!

 

 FK Lubná 1959 - Sokol Rymice

        

Pondělí 28.10.2013, 10:00 hod.

Náročný víkendový program završí naši nejmenší fotbalisté v pondělí na domácím pažitu. Dva zápasy během dvou dnů, souboj první celku tabulky s druhým a třetím týmem tabulky - to je náročný program, který čeká naše mladší žáky tento prodloužený víkend. Proti Rymicím už naše naděje letos nastopily v 6. kole, když na hřišti soupeře podlehly těsně 1:0. V tomto zajímavém utkání mají naši žáci soupeři určitě co vracet. Souboj proti aktuálně třetímu celku tabulky proběhne ve sváteční pondělní dopoledne. Opět vyzýváme všechny lubenské fanoušky a hráče dospělé kategorie, aby přišli podpořit naše nejmenší fotbalisty v tomto posledním utkání podzimní části sezony. Přijďte všichni poděkovat našim mladším žákům za předvedené podzimní výkony. ZASLOUŽÍ SI TO!!!