Víkendový program

24.05.2013 10:37

A-mužstvo

Lubná - SK Březnice

Neděle 26.5.2013, 16:30 hod

Rozhodčí: Ruman Josef (Slušovice), delegát Vrba Jaroslav (Koryčany)

 

Další těžký soboj čeká lubenská áčko na domácím hřišti již v neděli. Náš soupeř se nachází na 4. místě tabulky. S celkovým počtem 36 bodů za 10 vítězství a 6 remíz. Na svém kontě má 33 vstřelených a 26 obdržených branek. Na hřištích soupeřů Březnice získala 15 bodů za 4 výhry a 3 remízy. V jarní části sezony získal náš soupeř 9 bodů za 2 vítězství a 3 remízy. Nejlepším střelcem týmu je Marek Šmigura s 9 zásahy. V podzimním vzájemném souboji odjela Lubná z Březnice s debaklem 7:1.V minulém kole Březnice doma porazila našeho přímého soupeře v boji o záchranu Louky 2:1. Minulou sezonu Lubná dokázala doma Březnici porazit 2:0, když se dvakrát trefil lubenský "Branislav Ivanovič" Valach. Přijďte podpořit lubenské fotbalisty v tomto důležitém zápase. Vaši podporu budou hráči potřebovat jako nikdy před tím!

 

B-mužstvo

Lubná "B" - Kyselovice "B"

Sobota 25.5.2013, 16:30 hod

Rozhodčí: Veselý

 

Na domácí pažit vyběhne již zítra lubenská Benfika. Tentokrát změří síly s rezervou Kyselovic. Ta se momentálně nachází a 9. místě tabulky, tedy o jedno místo za Lubnou. Tento zápas tedy slibuje zajímavý a vyrovnaný souboj. V podzimním vzájemném utkání přivezla Benfika z Kyselovic tři body za těsné vítězství 3:2. Přijďte si tedy zpříjemnit sobotní odpoledne a shlédnout tento zajímavý zápas na domácím hřišti!

 

Starší přípravka

Turnaj v Lubné

Lubná - Mrlínek, Lubná Koryčany

Neděle 26.5.2013, 10:00 hod.

 

Na domácím hřišti se konečně představí i lubenská starší přípravka. V druhém turnaji nadstavbové části skupiny o 5 místo se utká se svými vrstevníky z Mrlínku a Koryčan. V minulém turnaji Koryčany zvítězily s Lubnou 7:2. Naše naděje si ale zpravily chuť v zápase proti Zdounkám, který vyhráli v poměru 8:1. Přijďte se podívat na naše nejmenší fotbalisty a fotbalistky již tuto neděli dopoledne a přesvědčte se na vlastní oči, že jejich výkonostní vzestup je skutečně viditelný!