Víkendový program

07.06.2013 12:16

A-mužstvo

Lubná - FC Malenovice

neděle 9.6.2013, 16:30 hod.

Rozhodčí: Malota - Mikoška, Krajča

 

V neděli vyběhnou na lubenský pažit ambiciózní Malenovice. Ty minulý týden dokázaly doma přehrát našeho sopeře v boji o záchranu z Louk. Utkání skončilo vítězstvím domácích v poměru 2:1. Malenovice jsou na 4. místě tabulky se ziskem 39 bodů. Na svém kontě mají 46 vstřelených a 33 inkasovaných branek. V jarní části sezony získal náš nedělní sopupeř 13 bodů za 3 vítězství a 4 remízy. Na hřištích soupeřů Malenovice v této sezoně vyválčily 16 bodů, když se 4x radovaly z vítězstí a 4x braly bod za plichtu. V minulé sezoně se fotbalistům Lubné proti Malenovicím vůbec nedařilo. Obě utkání vyzněla celkem jednoznačně ve prospěch zlínského týmu. Ovšem v podzimním vzájemném souboji Lubná uhrála v Malenovicích remízu 1:1. Tento bod byl podle paměti některých lubenských funkcionářů možná první, který kdy Lubná v Malenovicích vůbec uhrála (ale možná se pletem :))......Bylo by opravdu velmi potěšující, kdyby naši borci navázali na čtvrteční domácí výhru proti Lužkovicím a zdramatizovali tak boj o záchranu. Zajímá vás jak dopadne tento zápas proti velmi kvalitnímu a nepříjemnému soupeři? ....Přijďte se v neděli odpoledne podívat na hřiště "Na rybníčkách"!!

 

B-mužstvo

Lubná "B" - Kvasice "B"

sobota 8.6.2013, 16:30 hod.

Rozhodčí: Tříska

 

K dalšímu derby zápasu nastoupí v sobotu Benfika proti již tradičnímu soupeři z nedalekých Kvasic. Rezerva Kvasic se nachází na 7. místě se ziskem 42 bodů. Tedy o jednu příčku a 6 bodů před naší Benfikou. Podzimní vzájemný souboj ovšem naši fotbalisti zvládli a zvítězili na hřišti soupeře v poměru 2:1. Tento zápas slibuje opravdu pikantní souboj dvou mužstev, které mezi sebou mají nejednoho kamaráda. Přijďte si zpříjemnit nedělní odpoledne tímto fotbalovým derby!!

 

Starší přípravka

Turnaj v Mrlínku

neděle 9.6.2013, 10:00 hod.

Mrlínek - Lubná, Lubná - Zdounky

 

K poslednímu turnaji nadstavbové jarní části skupiny o 5. místo okresního přeboru zajíždí naše přípravka v neděli do Mrlínku. Na tomto turnaji uzavře starší přípravka zápasy jarní části ve skupině o umístění. V neděli dopoledne změří naše naděje síly s domácím Mrlínkem a Zdounkami. Přejeme našim nejmenším, ať jim tento turnaj vyjde!!