Víkendový program

30.04.2015 12:21

 

 

MUŽI

FK Lubná 1959 - TJ Skaštice "B"

Pátek 1.5.2015, 16:30 hod.

Rozhodčí: V. Veselý (Kroměříž)

 

V pátek nastoupí Lubná k dohrávce 16. kola okresního přeboru, která byla odložena kvůli nezpůsobilému terénu. V tomto utkání změříme síly s nováčkem soutěže, který se nachází 5. místě tabulky se ziskem 29 bodů. Skašticím byl navíc kontumován zápas proti Ratajím za neoprávněný start hráče. Dle neoficiálních informací je ještě ve hře kontumace utkání v Loukově. Čeká nás tedy velmi kvalitní soupeř, který pravděpodobně bude posílen o hráče A-mužstva. Skaštice po celou sezonu zatím předvádí velmi kvalitní a vyrovnané výkony, což se bohužel nedá říct o našich hráčích. Utkáme se s třetím nejlépe střílejícím týmem soutěže, který letos na hřištích soupeřů dokázal získat 11 bodů (zatím není odečten zápas v Loukově). V minulém kole Skaštice doma podlehli těsně 3:2 Zborovicím. Dalo by se tedy říci, že náš soupeř těží především z domácího prostředí. Naši borci to v každém případě nebudou mít vůbec jednoduché, oba soupeře čekají dva zápasy během tří dnů. Naši hráči mají určitě co napravovat a tento víkend k tomu mají ideální příležitost.

 

Reportáž z podzimního vzájemného utkání: Druhá vysoká prohra v řadě

 

 

MUŽI

FK Lubná 1959 - SK Haná Zářičí

Neděle 3.5.2015, 16:30 hod.

Rozhodčí: A. Novák (Skaštice)

 

V neděli naše borce čeká druhé utkání za tři dny, tentokrát proti Zářičí. Tentokrát změříme síly se soupeřem, který se nachází na 13. místě tabulky se ziskem 15 bodů. Zařičí má zatím poměrně povedené jaro, když ze 4 odehraných zápasů získalo 9 bodů. Do boje o záchranu tedy vstoupilo nejlepším možným způsobem. Bylo to za vítězství proti Slavkovu, Holešovu a Střílkám. V minulém kole Zářičí jasně přejelo Střílky v poměru 5:1, kdy už první poločas skončil jednoznačně pro domácí 4:1. Po podzimní části se náš soupeř krčil na posledním místě se ziskem 6-ti bodů. Vypadá to tedy, že Zářičí přes zimní přestávku hodně zapracovalo.  V letošní sezoně Zářičí nasbíralo na hřištích soupeřů 4 body, bylo to za vítězství v Holešově a prohru na penalty ve Zdounkách. Čeká nás tedy určitě velmi těžké utkání, naši borci budou mít navíc v nohách páteční zápas proti rezervě Skaštic.  Podpora fanoušku bude v tomto dvojzápase více než potřebná !!!

 

Reportáž z podzimního vzájemného utkání: Muži vezou body ze Zářičí

 

Vzájemná utkání minulé sezony:

FK Lubná 1959 - SK Haná Zářičí 2:1 (1:1), B: Rybenský, Otýpka

SK Haná Zářičí - FK Lubná 1959 0:2 (0:0), B: Kroupa, Bačinský

 

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI

FK Lubná 1959 - TJ Skaštice

Neděle 3.5.2015, 10:00 hod.

 

V letošním druhém nastoupí v neděli dopoledne i mladší žáci. Ty se tentokrát utkají se sousedem v tabulce. Oba týmy mají na svém kontě shodně 19 bodů. Vzájemné souboje Lubné a Skaštic bývají většinou vyrovnané, zatím se z vítězství radovali vždy domácí. Věřme tomu, že to tak zůstane i po tomto vzájemném souboji. Lubná minulý týden nestačila na lídra tabulky z Holešova a přivezla si sedmibrankový příděl. Náš soupeř se utkal proti poslednímu týmu tabulky DFK Holešov a zvítězil 4:1. Tento zápas zajisté slibuje velmi zajímavou a dramatickou podívanou. Přijďte podpořit naše mladé fotbalisty v neděli dopoledne a vytvořte jim domácí prostředí.

 

Reportáž z podzimního vzájemného utkání: Mladší žáci ve Skašticích neuspěli, utkání bylo nakonec kontumováno ve prospěch Lubné z důvodu neoprávněného startu hráče Skaštic.

 

Vzájemná utkání minulé sezony:

FK Lubná 1959 - TJ Skaštice 2:0 (1:0), B: Sládeček David, Skypala.

TJ Skaštice - FK Lubná 1959 3:1 (3:0), B: Šiška.