Víkendový program

04.09.2015 13:52

 

MUŽI

FK Lubná 1959 - TJ Slavkov p. H.

 

Neděle 6. 9. 2015, 16:00 hod.

Rozhodčí: Zapletal.

 

Ke třetímu domácímu utkání letošního ročníku nastoupí naši borci proti týmu ze Slavkova pod Hostýnem. Tento zápas završí bohatý fotbalový víkend lubenského fanouška. Čeká nás těžký soupeř, který v loňské sezoně obsadil 3. místo. V sezoně letošní má na svém kontě zatím 5 bodů za jedno vítězství (Počenice) a dvě prohry na penalty (Chvalčov, Loukov). Na hřištích soupeřů v letošní sezoně odehrál Slavkov dvě utkání a získal v nich 4 body, ve Chvalčově podlehl na penalty a v Počenicích zvítězil 3:0. Pro Slavkov to určitě není ideální vstup do soutěže a v tomto utkání to parta okolo Barota bude chtít bezesporu napravit. Naši borci naopak mají co napravovat po minulém víkendu, kdy se sice narodila lubenskému Zlatanovi dcera Eliška a Kuba Musil přešel do svazku manželského (ještě jedno gratulujeme), ale výkon odvedený ve Zdounkách určitě našim představám neodpovídal. Svěřenci Jaroslava Silného už ovšem tento zápas určitě vymazali z hlavy a soustředí se pouze na zisk dalších tří bodů. Udrží Lubná v tomto zápase nadále přímý kontakt s čelem tabulky? Na tuto otázku najdete odpověď v neděli odpoledne v lubenském fotbalovém areálu.

 

Podzimní vzájemné utkání minulé sezony: Domácí prohra na penalty

Video z penaltového rozstřelu: https://www.youtube.com/watch?v=7t59bA9jMdg

 

Jarní vzájemné utkání minulé sezony: Muži dostali ve Slavkově debakl

 

 

STAŘÍ PÁNI

FK Lubná 1959 - TJ Počenice

 

Sobota 5. 9. 2015, 17:00 hod.

 

Jako zpestření tohoto fotbalového víkendu jsme si pro Vás připravili přátelské utkání starých pánů, kteří se utkají s Počenicemi. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, jak dobře to kope bývalým lubenským fotbalistům a také jak se poperou se soupeřem stejné věkové kategorie. Na tomto utkání bude samozřejmě otevřen bufet i udírna. Tak neváhejte a přijďte se pobavit v sobotu odpoledne. Předzápas tohoto utkání sehrají mladší žáci.

 

 

MLADŠÍ ŽÁCI

FK Lubná 1959 - Sokol Dřínov

 

Sobota 5.9.2015, 14:00 hod.

 

Jak již bylo uvedeno výše, mladší žáci se představí v předzápase starých pánů. Jedná se o první domácí utkání letošní sezony s poměrně známým soupeřem. Dřínov v prvním kole na domácím hřišti podlehl Bezměrovu 0:4. Naši hráči příjemně překvapili a dovezli z Lutopecen jednoznačné vítězství 5:1. Věřme, že na tento výsledek naváží i v sobotu a připíší si tak na své konto další tři body. Podpořte naše nejmladší fotbalisty a pomozte jim v cestě za prvním domácím vítězstvím letošní sezony.

 

Podzimní vzájemné utkání minulé sezony: Mladší žáci zvítězili přesvědčivě

 

Jarní vzájemné utkání minulé sezony: Mladší žáci rozstříleli Dřínov

 

 

STARŠÍ ŽÁCI

TJ Skaštice - FK Lubná 1959

 

Neděle 6. 9. 2015, 13:00 hod.

Rozhodčí: Voříšek.

 

 

Starší žáci nastoupí také ke svému druhému letošnímu utkání. V neděli po obědě zajíždí do Skaštic, kde se pokusí o další bodový zisk v jejich premiérové sezoně. Náš soupeř je také nováčkem této věkové kategorie a v prvním kole měl volno. Naši fotbalisté v úvodním utkání na domácích hřišti porazili Zdounky. Tento zápas tak pro naše hráče může představovat opět jednu velkou neznámou. Na druhou stranu jsme se s tímto soupeřem setkávali již několik let v nižších mládežnických kategoriích.  V našem dresu by se v neděli mělo představit hned trio nových fotbalistů. Přijeďte fandit našim starším žákům do Skaštic a nalaďte se tak na odpolední domácí utkání mužů.