Víkendový program

07.04.2016 13:03

 

MUŽI

TJ Těšnovice - FK Lubná 1959

Neděle 10. 4. 2016, 15:30 hod.

Rozhodčí: Tříska, Zakopal, Odstrčil.

      Před týdnem jste mohli sledovat ostře sledované El Clásico ve španělské lize mezi dvěma nesmiřitelnými rivaly Realem a Barcelonou. Důrazné souboje, pohledné akce, pěkné góly, fotbalové individuality na obou stranách. Podobně kvalitní, napínavé a každým coulem atraktivní duel můžete přijít shlédnout osobně už v neděli na fotbalové hřiště do Těšnovic. V derby okresního přeboru se proti sobě postaví TJ Těšnovice vs. FK Lubná 1959. Dva odvěcí rivalové z blízkého okolí.

     Lubná odstartovala jarní část sezóny výhrou na domácí půdě proti rezervě Holešova. Otočila nepříznivý vývoj utkání ve svůj prospěch a zvítězila 2:1. O branky se postaral kapitán Skácel a mladá krev, Broňa Železník. V tabulce je Lubná na 3. místě s 36 body.

     Těšnovice zvládly těžké utkání na hřišti houževnatých Němčic a v přestřelce vyhrály 5:3. O branky Těšnovic se postarali Pernorio 2x. Mršťák, Kutňák, Řehák. Těšnovicím patří v tabulce čtvrtá příčka s 31 body.

     Podzimní duel vyhrála Lubná 2:1. Komentář z podzimního utkání naleznete zde: https://www.fklubna1959.cz/products/muzi-berou-v-derby-tri-body/.

     V Těšnovicích působí spousta hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží. Ofenzivní pojetí hry předepisuje mužstvu trenér Michal Hradil. Fotbalisty Lubné nečeká rozhodně nic jednoduchého. Před zaplněnými a bouřlivými ochozy těšnovického sportovního areálu to nebudou mít svěřenci Jaroslava Silného rozhodně jednoduché. Domácí, posílení výhrou v Němčicích, budou chtít hosty smést ze hřiště. Fotbalisté Lubné však nedají domácím nic zadarmo a o body se na place porvou! Ve španělském El Clásicu zvítězil hostující tým. Povede se to samé i Lubné ? 

     Neváhejte a přijeďte podpořit fotbalisty FK LUBNÁ 1959 v neděli do Těšnovic, buďte naším 12 hráčem ;)

 

 

 

STARŠÍ ŽÁCI

FK Lubná 1959 - TJ Skaštice

 

Neděle 10. 4. 2016, 12:30 hod.

Rozhodčí: Rosický