Víkendový program

29.08.2013 09:04

SK Rusava - FK Lubná 1959

Sobota 31.8.2013, 16:30 hod.

Rozhodčí: Dundová

 

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždí Lubná na horkou půdu Rusavy. K tomuto utkání nastoupí Lubná povzbuzena domácím vítězstvím proti Ludslavicím. Sobotní soupeř je pro nás celkem známý, jelikož jsme se s ním setkali v minulosti v I.B třídě i v okresním přeboru. Vzájemné souboje mezi Lubnou a Rusavou měly vždy náboj a utkání byla vždy zajímavá pro oko diváka. Rusava je aktuálně na 4. místě okresního přeboru se ziskem 6 bodů, tedy pouhý bod za Lubnou. V prvním kole Rusava doma překvapivě deklasovala "béčko" Kroměříže v poměru 8:2, v druhém kole zvítězila také jednoznačně v Ludslavicích 5:0. V minulém, třetím kole doma podlehla Rusava 2:1 Střílkám, když rozhodující branku dostala v poslední minutě. V minulém ročníku okresního přeboru Rusava obsadila 8. místo se ziskem 33 bodů. Tento počet bodů uhrála za 9 vítězství, 6 remíz a 11 proher. Rusava měla mnohem silnější podzim než jaro. Na jaře z celkového počtu 33 bodů získala pouze 8 bodů za 2 vítězství a 2 remízy. Zejména černá série 8 posledních zápasů minulé sezony se Rusavě vůbec nepovedla, protože v nich získala pouze 1 bod a z toho hrála 5 utkání na domácím trávníku. Celkově uhrála Rusava loni na domácím hřišti 16 bodů za 4 vítězství a 4 remízy. V každém případě v sobotu čeká na naše borce velmi těžké utkání. Na malém a nerovném hřišti v Rusavě je vždy fotbal většinou o nakopávaných míčích a velmi důležitou roli hrají hlavně osobní soubje, které budou rozhodující. Věříme, že se naši borci na toto utkání dobře připraví a zvládnou ho. Budou k tomu ale určitě potřebovat hlasivky vás všech!!!

 

Sokol Dřínov - FK Lubná 1959 "B"

Neděle 1.9.2013, 16:30 hod.

Rozhodčí: Benda

 

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždí Benfika v neděli do Dřínova, který se aktuálně nachází na posledním místě tabulky se ziskem 0 bodů a skórem 3:32 ze tří odehraných utkání. Letos Dřínov vyfasoval 14:1 od rezervy Zborovic, 6:1 od Počenic a 12:1 od Lutopecen. V loňském ročníku Dřínov obsadil také poslední místo se ziskem 14 bodů, tento počet bodů Dřínov získal za 4 vítězství a 2 remízy. Loni Dřínov nastřílel do sítí soupeřů 35 branek, naopak ze své sítě tahal golman Dřínova míč 140 krát.  V minulé sezoně Dřínov prohrál v Lubné 8:0, v Dřínově Lubná vyhrála 2:1. Toto utkání by pro Benfiku mělo být pouhou formalitou. Věříme tedy, že naši borci v neděli přivezou 3 body. Přijeďte podpořit naši Benfiku v tomto utkání, v předzápase nastoupí mladší žáci obou mužstev!!!

 

Mladší žáci

Sokol Dřínov - FK Lubná 1959

Neděle 1.9.2013, 14:00 hod

 

K prvnímu mistrovskému utkání této sezony nastoupí také naše nejmladší naděje, které ještě loni nastupovaly v kategoii starší přípravky. Své síly Lubná změří s Dřínovem. Toto utkání je předzápasem Benfiky. Věříme, že naši žáci tento zápas zvládnou  a odstartují tak novou sezonu dobrým výkonem. Přijeďte všichni podpořit naše mladé fotbalisty v prvním utkání, které je pro nás prozatím velkou neznámou. Zpříjemněte si nedělní odpoledne a shlédněte tento "dvojzápas" v Dřínově!!!